Sayfa 724/1001 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Bence aşı haberi iflasın eşiğinde ki ülkeler için son çıkış yolu sanki. Bakmayın , birtek ekonomisi olumsuz yönde giden biz değiliz.bence abd rusya italya ispanya vb ülkeler daha ciddi sorunlarla uğraşıyor. Durum o kadar vahimki putin kendini riske atacak kadar ciddi yalan haber yaptı.ama onun arkası sağlam sonuçta, putin e birşey olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bence aşı haberi iflasın eşiğinde ki ülkeler için son çıkış yolu sanki. Bakmayın , birtek ekonomisi olumsuz yönde giden biz değiliz.bence abd rusya italya ispanya vb ülkeler daha ciddi sorunlarla uğraşıyor. Durum o kadar vahimki putin kendini riske atacak kadar ciddi yalan haber yaptı.ama onun arkası sağlam sonuçta, putin e birşey olmaz
    Kesinlikle katılıyorum.

Üç beş ay sonra, virüs şekil değiştirdi yeni aşı ile ilgili çalışmalar devam ediyor deseler kim ne diyecek.

3. Aşı haber fiyatı istedikleri yöne sürmek için bir bahane olabilir.Yoksa bizim burada şüphe ile yaklaştığımız habere milyarlarca dolarlık fonlar balıklama atlamaz.Mesela altındaki düşüşün aşı ile hiç ilgisi olmayabilir.Kaldı ki aşı bulunmuş bile olsa üretimi o kadar insana yayılması vs. bile ciddi bir zaman. Ama sadece Türkiye'de Dünya'nın özellik havacılık gibi sektörlerin tahammülü kalmadı. İnanılmaz işçi çıkarımları varmış globalde. Kısacası ben artık geçen yılki gibi bir kapanma beklemiyorum Dünya'da. Turizmde bu sene sıfır çekmez. Temmuzda kemerdeydim özellikle Ukraynalı çokça Turist vardı. O bölgede birçok otel açıktı ve Temmuz sonu kapalı birçok tesiste açılarak hizmete alındı.Rezervler, yönetim, borç seviyesi vb. şeylerden bağımsız söylüyorum hastalığı ortaya koyduğu resim simsiyah değil gri gibi.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bence aşı haberi iflasın eşiğinde ki ülkeler için son çıkış yolu sanki. Bakmayın , birtek ekonomisi olumsuz yönde giden biz değiliz.bence abd rusya italya ispanya vb ülkeler daha ciddi sorunlarla uğraşıyor. Durum o kadar vahimki putin kendini riske atacak kadar ciddi yalan haber yaptı.ama onun arkası sağlam sonuçta, putin e birşey olmaz
    Pozitif bakın kazan kazan durumu var. Aşı çıkarsa işler yoluna girecek
    Girmezse altın yukarı gidecek bu oyuna girilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Pozitif bakın kazan kazan durumu var. Aşı çıkarsa işler yoluna girecek
    Girmezse altın yukarı gidecek bu oyuna girilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aşı bulunursa brent yukarı dolar aşağı. Bu da en başta rusya gibi petrol ülkelerinin işine yarar.dünkü açıklamanın tek sebebi bence brent..günü kurtarmak kısaca.

6. ABD'den koronavirüs aşısı için 1,5 milyar dolarlık anlaşma
    ABD Başkanı Donald Trump, 100 milyon dozluk yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının üretimi ve teslimi için ABD merkezli biyoteknoloji firması Moderna ile anlaşma yapıldığını duyurdu.

12.08.2020

https://m.haberturk.com/abd-den-koro...ma-2770335-amp

7. Neyse şaka bi yana reisimiz haklı çıktı beyaz eşyada ciddi satış var. Pat diye bulaşık makinemiz bozuldu, boş bayii sahibi arkadaşım var. Diyor yetiştiremiyoruz. Tabi gelmişken 8 kağıtta beni öptü tek makinede.. ben 30 dk oturdum. O sırada 2 kez evi dolduracak full beyaz eşya satışı yaptı.

Sayfa 724/1001 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •