Sayfa 15/17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
Arama sonucu : 130 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Hikayesi Olan Hisseler

1. İhlas Gayrimenkul (IHLGM) 'un Kanal İstanbul'da arsası mı varmış neymiş... Kanal İstanbul projesi başlayınca 5, 6 olur diyorlar. Aslı astarı var mı bilmiyorum. Ben bu haberi IHLGM'nin fiyatı 1,10 civarındayken duydum. Pek itibar etmemiştim. Yavaş bir hisse ama öyle böyle 1,50 oldu. Şimdi buradan girsem; geç mi kaldım acaba diye düşünüyorum.

Burada hikayesi olan hisseler paylaşılıyor diye sizinle paylaştım. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendi kararınızı kendiniz verin. Zaten şimdi bende de yok. Ben de karar vermiş değilim.

2. Smart yazılm biraz bekleyin ..... haberi var

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    ne haberi olacak acaba merak ettim biraz daha gerilerse aklımda benimde karlılık pek iyi değil gibi ama

Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Smart yazılm biraz bekleyin ..... haberi var

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. ANELE; Katar'da sözleşme görüşmesi yaptığı iş önemli bence.Ayrıca 2022 Dünya Kupası var, Katar'da iş yapan başka firmalar varsa hareket getirebilir. 17 Nisan 2020 tarihli KAP açıklaması:
    Proje ana yüklenicisi Hyundai Engineering & Construction Co. Ltd. Şirketi'ne (Hyundai) , Katar Devletinin Lusail şehrinde inşası devam eden Lusail Real Estate Development Company, Lusail Plaza Towers (Plot 3&4) projesi elektrik ve mekanik işlerinin yapılmasına yönelik olarak Katar Devletinde mukim bağlı ortaklığımız ANEL MEP Maintenance and Operations LLC tarafından verilen 699.450.000 Katar Riyali (yaklaşık 192.156.593 ABD Doları) tutarındaki teklifimiz Hyundai tarafından uygun bulunmuş ve projenin şirketimizce yürütülmesine ilişkin yetkilendirme mektubu (Letter of Award) taraflarca imzalanmıştır.

Lusail Finans Merkezi kapsamında yer alan ve 70 katlı 2 gökdelenden olan projenin, Ekim 2022 sonunda bitirilmesi planlanmakta olup, Hyundai ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

bir kez daha hatırlatayım hikayesi olan hisse yükselecek yada düşecek diye bir garanti yok
    bu bağlamda topik okunursa iyi olur

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Hisselerde hikaye çok önemli bir unsur.Bu başlıkta hikayesini bildiğiniz hisseleri paylaşırsanız sanırım çok faydalı olur.Örnek mi
    PNSUT; Çine süt satışı ve virüs nedeniyle ciro artışı hikayesi
    Doğuş Kelebek arabistana ve katara satış hikayesi
    gibi
    doğuş kelebek ilk mesajıma yazmışım
    tavan

halkb 30 haziranda mahkeme var.7 gün kaldı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

sasa 2.yatırımını eylülde bitirmesi bekleniyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 15/17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •