Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 14 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Teknik Analiz Okulu

1. Teknik Analiz Okulu

Aşağıdaki grafiğe bakarak neler söyleyebilirsiniz. Geyik yapmadan lütfen.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Aşağıdaki grafiğe bakarak neler söyleyebilirsiniz. Geyik yapmadan lütfen.

CCI'ın 7 ve 20'lik olanını kullansanız dönümleri daha iyi görürsünüz.
    Gerisi hayal gücünüze kalmış...
    Ama Charlie Brown downtownda yaşıyor...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bir de böyle bakalım:
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu da benim görüşüm, basit, sade, taze. ( geçen cuma kapanışına göre )

Henüz Objektif'in grafiğini göremedim ama.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu da benim görüşüm, basit, sade, taze. ( geçen cuma kapanışına göre )

Henüz Objektif'in grafiğini göremedim ama.

Kaç tane vpn vesaire kullanıyorsan artık...

6. Güzel çalışmalar bunlar. Elli ot (!) ile uğraşanları hep takdir etmişimdir. Her ne kadar anlamasam da 5. dalganın halen bitmediği yaşayarak görülüyor. Fibonacci üstadı da ayrıca hörmetle anıyoruz.

most denen zıkkım da geçmişe bâli şahane sonuç veriyor ama geleceği nasıl bilmem? Bir nevi zigzaga benzetiyorum.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Güzel çalışmalar bunlar. Elli ot (!) ile uğraşanları hep takdir etmişimdir. Her ne kadar anlamasam da 5. dalganın halen bitmediği yaşayarak görülüyor. Fibonacci üstadı da ayrıca hörmetle anıyoruz.

most denen zıkkım da geçmişe bâli şahane sonuç veriyor ama geleceği nasıl bilmem? Bir nevi zigzaga benzetiyorum.
    Objektif üstad most yatayda külli zarar. Trendi de geç yakalar ama yakalar ve affetmez. Ben CCI ve KRI'ye bakıyorum. CCI lead ederken KRI onay veriyor. Most da kreması...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bu arada iyi elliotçu secbul var bildiğim.
    Kendisi meslektaşım olur.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •