Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: Rtalb hisse glryh hisse (altyazınız kapalıysa sağ alttan açıp izleyin) murat güler an

1. Rtalb hisse glryh hisse (altyazınız kapalıysa sağ alttan açıp izleyin) murat güler an

BUNU PAYLAŞMAM GEREKİYOR
    https://www.youtube.com/watch?v=LVA-F_Q9dnU
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

2.  Alıntı Originally Posted by novek Yazıyı Oku

ben bu milleti vallaha anlamıyorum nasıl bu kadar inandırıldılar 2 3 kişi aradı benı rtalb için.

öyle inanmışlar ki 500 lıra olacak diyen falan var. Birde anlatıyorsun mesela adama diyorsun kı abı google mı bu saçmalık diyorsun.

Adam inanmış kavga edecek neredeyse. kit üretiyorda şuda buda inanılmaz.

Tam bu başlıgı gordum vıdeoyu ızlerken aradı tesadufen rtalb bugun tavan nereeye gıder yasak gelmışte patron alamasın dıye.

2 hafta önce ise patron kucuk yatırımcıyı sevıyor ky alsın para kazansın dıye az az lot satıyor demıstı.

şimdide patrona yasak geldı bu gıdecek 100 lıraya dıyor.

yani her halukuar da inanmış bir biçimde gideceğini düşünüyorlar.

gidemez mi imkansız mı değil. ama gerçekçi olmayacaktır oralardan taban yiyerek gömülecek satamayacaklar.

Sonra ben para kaybettım de borsa kumarda şuda buda bılınçsizce bilgisizce yatırım yapıyor insanlar

pd/dd degeri uçmuş bu şirketin. bana diyorkı 3 te 1 fıyatında şu an cok ucuz dıyor yanı cıktıgı tepe sözde şirketin hakkettıgı fıyatta ee şimdi ucuzladı yani :D hahahahaaha

yaw diyelim bu şirketin hak ettıgı deger 100 lıra bırakırlar mı 20 lırada bu şirketi hiç ?

iyiki bir kit üretiyormuş.

Şirket normalde bilancosu falan ıyı sorun yok kotu bır sırket degıl fakat fıyatı cok cok pahalı bunu anlatamıyorsun o uretılecek kıtlerın karı zaten fıyatların ıcınde abartı bır bıcımde yerleşmiş.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •