Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 13/1014 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 97 - 104 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Hayır rastlamadım. O dediğiniz insanların zaten her zaman oralarda yatırımı , gayrimenkulü vardı. Bu gidenler sizin bahsettiğiniz insanlar değil.Bu giden 6.000 insan bence bizim gibiler.Ülkeden umudu kesen çoluğunun çocuğunun geleceği için gidenler.Bence onları anlamaya çalışmak lazım. Şimdiye kadar hep insanlar gidelim buralardan diye geyik yaparlardı. Ama ilk kez o insanlar bunu gerçekleştirmek zorunda kalıyorlar.Belki oralarda mutlu olmayacaklar ama gelecek kaygısı, ülkeye güvensizlik malesef ki o insanları vatanlarından vazgeçmeye zorluyor. Ben size kendimi örnek veriyorum. Hep gidelim geyiği yapanlara çok kızardım. İlk kez acaba gitmek mi doğru diye sorgulamaya başladım.
    Benim Çevremde Eğitimli senede 300.000 Tl üzeri para kazanan her 5 insandan 4 'ü yurtdışına yerleşmekten bahsediyor ...
    Sorunun Çözümü aşağıda video 1 dakika 39 saniye Lütfen İzleyin ...;

2. 6 bin kişi milyonlarını bu ülkeden kaçırmış. Bu ülkeyi karıştıran batılı ülkelere yedirecekler.
    İşi ekmek parasına indirgemek çok basit olur. Adamlar bu ülkenin geleceğini götürmüşler resmen...

Ülkelerinden kaçan Suriyelilere bu kadar laf söylenirken daha kötüsünü yapan Türkleri haklı görmek... İlginç...

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    6 bin kişi milyonlarını bu ülkeden kaçırmış. Bu ülkeyi karıştıran batılı ülkelere yedirecekler.
    İşi ekmek parasına indirgemek çok basit olur. Adamlar bu ülkenin geleceğini götürmüşler resmen...

Ülkelerinden kaçan Suriyelilere bu kadar laf söylenirken daha kötüsünü yapan Türkleri haklı görmek... İlginç...
    Ama bizim batı hayranlarımız bunu anlamazlar.. Suriyeli ne arıyor diyenler, kendileri kaçıyor (hem de savaş falan yok)

4. rahat için diyerek zaten anlatıyorsunuz her şeyi. Paran olduktan sonra kendi ülkenden ne diye vaz geçesin. Avrupa hayranlığı felan olamaz bu, olsa olsa, adelet, eşitlik, fırsat, bir de ucuz emlak içindir
     Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Milyonları kaçırıp rahat için ülkeyi terkedenlere acıyacağız nerdeyse.
    Algı yönetimi böyle birşey demek ki...

5. Siz Suriyelilere ne kadar adalet eşitlik fırsat sunuyorsunuz ki batılılar size bunları sunsun?
    Türkler Suriyeleri nasıl görüyorsa Avrupalılarda Türkleri öyle görüyor. Acı ama gerçek.

Alıntı Originally Posted by ramsesturk Yazıyı Oku
    rahat için diyerek zaten anlatıyorsunuz her şeyi. Paran olduktan sonra kendi ülkenden ne diye vaz geçesin. Avrupa hayranlığı felan olamaz bu, olsa olsa, adelet, eşitlik, fırsat, bir de ucuz emlak içindir
    Son düzenleme : hissedar001; 28-02-2017 saat: 14:24.

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    6 bin kişi milyonlarını bu ülkeden kaçırmış. Bu ülkeyi karıştıran batılı ülkelere yedirecekler.

Rahatlık için olduğunu hiç sanmıyorum. 1 milyon usd'si olan birini düşünelim, Türkiye'de hiç çalışmadan bu paranın getirisi ile yaşayabilir ama gelişmiş bir ülkede bunu yapamaz, çalışmak zorunda. Ayrıca insan ailesinden, arkadaşlarından ayrılıp, kendi dilini/dinini/kültürünü paylaşmayan insanların içerisinde nasıl evindeymiş gibi hissedebilir?

Buna rağmen gidiyorlarsa çocuklarının geleceği için olabilir mi? Veya insan haklarına ve her düşünceye saygılı, muhalif diye vatan haini ilan edilmediği, bir yerlere gelebilmek için yolsuzluğa/haksızlığa bulaşmadan kendi yeteneği ile gelmek istediği için, trafikten tutunda, komşusuna kadar her yerde maganda ile karşılaşmak istemediği için vs olabilir mi mesela?

7.  Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Rahatlık için olduğunu hiç sanmıyorum. 1 milyon usd'si olan birini düşünelim, Türkiye'de hiç çalışmadan bu paranın getirisi ile yaşayabilir ama gelişmiş bir ülkede bunu yapamaz, çalışmak zorunda. Ayrıca insan ailesinden, arkadaşlarından ayrılıp, kendi dilini/dinini/kültürünü paylaşmayan insanların içerisinde nasıl evindeymiş gibi hissedebilir?

Buna rağmen gidiyorlarsa çocuklarının geleceği için olabilir mi? Veya insan haklarına ve her düşünceye saygılı, muhalif diye vatan haini ilan edilmediği, bir yerlere gelebilmek için yolsuzluğa/haksızlığa bulaşmadan kendi yeteneği ile gelmek istediği için, trafikten tutunda, komşusuna kadar her yerde maganda ile karşılaşmak istemediği için vs olabilir mi mesela?
    Nafile anlatmaya uğraşmayın sayın SYILMAZ.Arkadaşlar ülkede çok mutlu. İnsanları yargılarken de çok fütürsuzlar. Umarım bir gün o yargıladıkları insanlar gibi olmazlar.

8. Bu ülkenin milyon TLlerini, bu ülkenin gelişmesi için kullanmak yerine, Türkiyeyi bölmeye çalışan Avrupa ve Amerikaya götürülmesine karşıyım.
    Resmen ülkesini, bayrağını, arkadaşını, akrabalarını, parasını kurtarmak için terkediyor. Geride kalan arkadaşları akrabalarını yarı yolda bırakıyor.
    Aksini düşünen varsa o da onun görüşüdür. Birşey diyemeyiz.

Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku

Sayfa 13/1014 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •