Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 15/1014 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 113 - 120 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Eğitimli fakirler gidiyor ise ;milyon dolarlar için neden üzüldün ki ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Ben eğitimli eğitimsiz diye bir yorum yapmadım.
    Bu 6 bin kişinin milyon dolarları yurt dışına götürdükleri için üzüldüm. Yoksa ülkesini düşünmeyenlerin ülkeyi terketmeleri bu ülke için kayıp değil bence.
    O paralar ülkemizin geleceği. Lafın neresinden anlamaya çalışıyorsunuz bilmiyorum. Otomatik eleştiri yapıyorsunuz galiba.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Bu ülkede eğitimli yetişmiş okumuş kesimin milyoner olduğu nerde görülmüş.
    Söylediklerinizin tutarsızlığı burada işte.
    Boşverin anlamaya çalışmayın...
    Algoritmayım ben ....
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Ben eğitimli eğitimsiz diye bir yorum yapmadım.
    Bu 6 bin kişinin milyon dolarları yurt dışına götürdükleri için üzüldüm. Yoksa ülkesini düşünmeyenlerin ülkeyi terketmeleri bu ülke için kayıp değil bence.
    O paralar ülkemizin geleceği. Lafın neresinden anlamaya çalışıyorsunuz bilmiyorum. Otomatik eleştiri yapıyorsunuz galiba.
    Bir önceki yorumunu unutmuşun !!!!!

Aynı nick ile farklı kişiler mi yazıyorsunuz ??????

5. Ben milyon dolarların çalışılarak yapılamayacağını, kimlerin sırtından kazanıpta yurt dışında kimlerle yeneceğini keyif çatılacağını. Bunu yapanların bu ülkeden gitmesinin ülke için kayıp olmadığını söyledim.
    Siz hemen bunları sahiplenip eğitimli genç nesil gidiyor diye yanlış propaganda yaptınız.
    Bende bunların alınteriyle çalışıp zengin olan eğitimli genç kişiler olmadığını söyledim.
    Giden paralara yazık dedim.
    Anlayan anlamıştır artık...

6. Kafan karışık biraz ....

İmzama bak.

7. Mahalleye yeni taşındıktan sonra etrafı tanıyalım kim var yok derken baktım 16 sayfa 126 mesaj olmuş artık komşularla muhabbete başlayabilirim dedim ilk mesajımı yazıyorum:Beyler zenginin özgürlüğüne fakirin ekmeğine elleşmeyin. Elleşirseniz nemi olur? El cevap biri kafesten uçar diğeri üstüne sıçrar başlar kedi gibi tırmalamaya.Siz siz olun bu ikisiyle oynamayın.

8.  Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Mahalleye yeni taşındıktan sonra etrafı tanıyalım kim var yok derken baktım 16 sayfa 126 mesaj olmuş artık komşularla muhabbete başlayabilirim dedim ilk mesajımı yazıyorum:Beyler zenginin özgürlüğüne fakirin ekmeğine elleşmeyin. Elleşirseniz nemi olur? El cevap biri kafesten uçar diğeri üstüne sıçrar başlar kedi gibi tırmalamaya.Siz siz olun bu ikisiyle oynamayın.
    Gzel yorum ağzınıza sağlık .....

Sayfa 15/1014 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •