Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 914/1014 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    tabii ya, ne güzel olurdu sirkeci tarafına tarihi yarımadaya yüzlerce binlerce kamyon doluşsa.. harem tarafına geçtiklerinde de kamyonları sahil yoluna park etseler gidip üsküdar sahilde çay bahçesine otursalar, 2 dk mola verseler.. kamyon şoförleri bir bardak çay bile mi içmesin ?? ne menem bi zihniyet bu yasakçı zihniyet ? insan bazen hayret ediyor..
    zaten çok düşünürler tarihi yarımadayı...
    Öyle olsa o yasaklama işini 3. Köprü müşterisiz kalınca değil daha önce yaparlardı...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şehri abuk subuk doldur .........çıkmaza sok.

Sonra da ; ulaşım çıkmaza girince, ''fantastik'' çözümler için kıçını yırt!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Kimse avrasyadan geçin diye zorlamıyor. İşine gelen vakti olmaayan geçer işine gelmeyen dolaşır yukarıdan.
    Osmangaziyi beğenmeyende körfezi dolaşır. Hem biraz gezmiş olur fenamı ?
    Sonuçta herşeyin bir bedeli var şahin alıp mercedes koforu beklemek gibi oluyor bu...
    50 tl yapsınlar bugatti konforu sunsunlar

4. ''Amerikan Marshall yardımı sebebiyle uçak üretimi durduruldu,''

''1. Dünya Savaşının ve devamında 2. Dünya Savaşının temel nedeninin Petrol olduğu göz önüne alınırsa ve Petrol Savaşları günümüzde hala mevcut ise, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara daha başka bir göz ile bakmak gerekir.
    Marshall Yardımı adı altında Türk sanayi ve Eğitim Sistemi üzerine konan ipotek (başka bir deyişle teslimiyet), hava ve demiryollarından vazgeçilerek petrol ve yan sanayi ürünlerinin tüketimine dayalı “Karayolu' nu ulaşımda ve sanayide kalkınma için temel araç olarak seçmemiz (ya da seçmeye teşvik edilmemiz), denizi doldurarak Topkapı Sarayı Duvarları boyunca sahil yolları, Beşiktaş Bulvarı, daha sonraları Otoyol yapımı ve bir Cumhurbaşkanımız'ın dediği ''Demiryolları Komünist işidir'' veciz sözü, ülkemizin nereden nereye geldiğinin çok açık bir ifadesidir.''

http://slideplayer.biz.tr/slide/1960774/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    tabii ya, ne güzel olurdu sirkeci tarafına tarihi yarımadaya yüzlerce binlerce kamyon doluşsa.. harem tarafına geçtiklerinde de kamyonları sahil yoluna park etseler gidip üsküdar sahilde çay bahçesine otursalar, 2 dk mola verseler.. kamyon şoförleri bir bardak çay bile mi içmesin ?? ne menem bi zihniyet bu yasakçı zihniyet ? insan bazen hayret ediyor..
    kenar mahallelerde çoluk cocukları ezeceklerine oturup çaylarını içmeleri en güzeli

6. Arkadaş mesele şu; bu tünelden geçen sayısı azaldıkça sana bana giren kazık artacak. Limonatadan ice teadan alınmaya başlayan ÖTV musluk suyundan da alınmaya başlayacak....
    Sen böyle abuk subuk fiyat çekince kaç kişi geçer ordan?
    Geçiş garantisini kaldır istersen 500 lira yap hiç de umurumda olmaz.
    Ama sen fiyatı yukarı çektikçe olan bana oluyor...

Kalın kafalı maaşlı adamlar da bunu iyi bişey gibi yutturmaya çalışıyor...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yetkim olsa; o Marshall planına imza atan bürokratları sallandırırdım (mecazi)

O bürokratların çocukları ABD'de okur....

Hangi parayla?(aldığı maaş belli)
    bu yazinin altina imzami atiyorum

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ''Amerikan Marshall yardımı sebebiyle uçak üretimi durduruldu,''

''1. Dünya Savaşının ve devamında 2. Dünya Savaşının temel nedeninin Petrol olduğu göz önüne alınırsa ve Petrol Savaşları günümüzde hala mevcut ise, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara daha başka bir göz ile bakmak gerekir.
    Marshall Yardımı adı altında Türk sanayi ve Eğitim Sistemi üzerine konan ipotek (başka bir deyişle teslimiyet), hava ve demiryollarından vazgeçilerek petrol ve yan sanayi ürünlerinin tüketimine dayalı “Karayolu' nu ulaşımda ve sanayide kalkınma için temel araç olarak seçmemiz (ya da seçmeye teşvik edilmemiz), denizi doldurarak Topkapı Sarayı Duvarları boyunca sahil yolları, Beşiktaş Bulvarı, daha sonraları Otoyol yapımı ve bir Cumhurbaşkanımız'ın dediği ''Demiryolları Komünist işidir'' veciz sözü, ülkemizin nereden nereye geldiğinin çok açık bir ifadesidir.''

http://slideplayer.biz.tr/slide/1960774/
    hakkaten cok bilgilendirici bir link insan inanamiyor gercekten

Milli Egitim Bakanliginin ABD tarafindan kontrol edildigini duymustum ama ayrintilari ilk defa okudum. Cok tesekkurler

Sayfa 914/1014 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •