Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 993/1014 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

rezillikler hız kesmiyor..

şu aşağıdaki gazete haberine göre vatan, millet gibi kutsal duyguları sömüren ilkel bir zihniyet var.

good vs evil savaşı devam ediyor..alıntıdaki son cümleye dikkat.. eğitim savunma gibi alanlardaki politikaların kamu finansmanının sağlanabilmesi hedefleniyormuş !!!! sömürüye bakk. ülkenin finansmanı için rant alanına mı ihtiyaç var..bu kadar vergi veriyoruz bunları bu eğitim / savunma gibi konularda harcamıyormusunuz ????

"evil" (kötülük) şu anda kazanıyor gibi gözüküyor..istedikleri emlak kanununu, istedikleri rant oluşumunu çıkarabiliyorlar.. kimin sayesinde: halk umursamadığı için bu rezilliklere imza atabiliyorlar..
    ---------------------------------------

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...lamaz-40749691

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın Nişantaşı'ndaki Marmara Üniversitesi arazisine (Amerikan Hastanesi'nin arkası) rezidans ve AVM yapacağı ortaya çıktı.

Gazeteler dün tarihi sit alanı içinde yer alan kampusun 26 dönümlük arazisinin imar planının, Çevre Bakanlığı tarafından konut ve ticari birimler yapılmak üzere değiştirildiğini yazıyorlardı. Kat sayısı 10, ticaret alanındaki yükseklik sınırı da 5 kat olarak olacak.

TOKİ bir arsaya göz koydu mu, kimsenin yaşına bakmıyor. Hemen arsa sahipleri ile bir protokol imzalıyor. Bu yeni olayın, plan açıklama raporunda 2016 yılında Maliye Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Marmara Üniversitesi ve TOKİ tarafından imzalanan protokolün amaç ve hedefleri başlıklı bölümünde ne dendiğini biliyor musunuz?

"Eğitim, öğretim, araştırma ve savunmaya yönelik belirlenen politikaların kamu finansmanının sağlanabilmesi amaçlanmaktadır."
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Rüşvet bazen nakit olur, bazen himmet olur, bazen hediye olur, bazen vakfa yardım olur...

Yanlış işe doğru dedirtiren her hızlandırıcı RÜŞVETTİR.

Türkiyemizin en önemli sorunu kayıtdışı para ve çeşitli rüşvet türleridir!

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yanlış işe yanlış dedirten,doğru işe doğru dedirten her hızlandırıcı da rüşvettir.Hızlandırmak için de para versen rüşvet olur.
    +1

ahlak olmayan toplumlarda rüşvet çok yaygın.. rüşvet aldığı konuşulan bir bakanı bile baştacı yapmış bir zihniyet iktidarda..

olaya iyi/kötü, doğru/yanlış vb olarak bakmayan bir zihniyete teslim ülke.. olaylara "haram/sevap" dairesinden bakıyorlar..

ahlaktan anladıkları ise sadece bacak arası..ülkede ahlak eğitimi bitirilmiş ama din eğitimi son gaz yaygınlaştırılmaya çalışılıyor..

neticede ahlak duygusunun kavram olarak değişmesi de sağlanacak..

seküler ahlak gidecek.. bacak arası ahlak gelecekk..

karar alıcılarda kamusal alanda her türlü hileyi kolayca yapabilecekler.. emevi döneminde başlayan dini duyguların sömürülmesi tekrar diriltildi ve onları da şaşırtacak seviyede devam ediyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Bunlar ,imarda spor alanı olarak gözüken İstinye Atış Poligonu'nu da yiyeceklerdi ...

''spor hastanesi'' çarşafı adı altında .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

sayısız örnek var..arayıp bulmak o kadar kolay ki bu tür haberleri..ülkede dini duyguların sömürülmesine ve kanunsuzluların bu sayede normalleştirilmesine tipik bir örnek:

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 'AKP'li bakan ve vekil yakınlarının torpille devlet kadrolarına atandığı' yolundaki iddialara ilişkin soruyu, "Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur." sözleri ile cevapladı.

http://www.hurriyet.com.tr/akraba-so...dirdi-27883201

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    +1

ahlak olmayan toplumlarda rüşvet çok yaygın.. rüşvet aldığı konuşulan bir bakanı bile baştacı yapmış bir zihniyet iktidarda..

olaya iyi/kötü, doğru/yanlış vb olarak bakmayan bir zihniyete teslim ülke.. olaylara "haram/sevap" dairesinden bakıyorlar......
    +1... ve keske en azından haram sevap dairesinden bakabilseler. O da yok. Benden ise yaptığı herşey mübah anlayışı hakim.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Evet ya di mi korenin hyundai lisansı ile mıtsubıshının eski teknolojisini aldığı yıllar eski teknoloji ile hyundai excel i ürettiği yıllar di mi.Daha hyundai otomatıv işine yeni girmiş,samsung falan emekleme devresinde,kia otomotiv dünyasında adını duyurmaya başlamış di mi.Şimdi ne güzel hyundai sonataları ,santa feleri, samsung galaxy leri alıp satıyoruz kimse güney korenin bu gelişimini görmüyor varsa yoksa iktidara çakalım.Bak ne güzel adamlar bize eski hyundai accentleri falan satmıyor acaip geliştiler valla, hele samsung tv telefon dedi mi apple ,pfılıps falan önünü ilikliyor.Bu muhalefet adam olmaz kardeşim.
    Yatırımlarımızdan para kazanmak istiyorsak objektif bakmak zorundayız:

Eskiden alım gücümüz daha düşüktü inkar edilemez, bu yüzden üretim maliyetlerini düşürmek üzere gelişmiş ülkelerde raf ömrünü tamamlamış projeler getirilir ve satılırdı bize.

Şu anda toyota CHR sadece Türkiye'de üretiliyor, tüm dünya ile birlikte Türkiye'de satılıyor ve yurtdışından daha ucuz fiyata.

Ayrıca fiat linea yerine gelen egea serisi sonucu, linea üretim bandı sökülüp geri kalmış bir ülkeye gönderildi ve orada üretim yapılarak halka satılacak.

Hükümeti geçtim, ülkemiz politikacıları enerji sorununu çözdüğü an zirve yaparız. Bunu takip edelim.

Çünkü 47milyar dolar cari açığımızın 32milyar doları enerji, 10 milyar doları altın ithalatı sonucu.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Yatırımlarımızdan para kazanmak istiyorsak objektif bakmak zorundayız:

Eskiden alım gücümüz daha düşüktü inkar edilemez, bu yüzden üretim maliyetlerini düşürmek üzere gelişmiş ülkelerde raf ömrünü tamamlamış projeler getirilir ve satılırdı bize.

Şu anda toyota CHR sadece Türkiye'de üretiliyor, tüm dünya ile birlikte Türkiye'de satılıyor ve yurtdışından daha ucuz fiyata.

Ayrıca fiat linea yerine gelen egea serisi sonucu, linea üretim bandı sökülüp geri kalmış bir ülkeye gönderildi ve orada üretim yapılarak halka satılacak.

Hükümeti geçtim, ülkemiz politikacıları enerji sorununu çözdüğü an zirve yaparız. Bunu takip edelim.

Çünkü 47milyar dolar cari açığımızın 32milyar doları enerji, 10 milyar doları altın ithalatı sonucu.
    Toyota CHR burda üretiliyor da toyota kimin şirketi.

Bir de bu altınları biz niye ithal ediyoruz bilen var mı.

Sayfa 993/1014 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •