Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 353/1014 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

2 hafta sonra TR ye geliyorum guneye ineyim fethiye ordan kuzeye izmir e kadar dolanayim diyordum ama direk izmir konsolosluga gidip shengen alip, araba ile yunan a mi girsek napsak trakya dan........

bu ne fiyatlar bole yahu......

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    haftasonu bodrumda bir otele gittim gitmedende fiyat sormuştum...Hiç değiştirmeden mailimden kopyala yapıştır yaptım. Milletin neden yunanistana gittiği ortada.

yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Bu ne fiyatlar yahu o zaman kusadasi yazlik takilcaz heralde sabah cikip aksam eve donmeli yakin cevre bakacaz,
    didim olur da daha guneye inersem aksam donemem gecelemek zorunda kalirim haydaa.....

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    ne iptali otelin özel bir plajı var ücretle giriliyor oraya girelim dedik haftaya cumaya kadar dolu dediler. Otel full çekiyordu hemde günlüğü kişi başı 1,000 tl olan bir otelden bahsediyorum.

Ahmet abicim benden 1 sene buyuk mussun hehe---------- biz disinda herkes fast food ve kave dukkani mudavimi,
    suudi de simdi bizim bolumdeki gencler de araba alma ile ugrasiyor, ben araba alirsam TR ye geri donemem diye cile cekmeye devam. dun youtube de elektrikli bisikletlere filan baktim- kaldigim bina ile is 10km mesafe ama suudi ler carpar mi diye de dusunmuyo degilim- zaten manyak sicak bi havasi var- onu bile suremeyiz burda-
    dandik bi araba alsam onda da calismaz yolda kalir araba ugras dur- araba kiralasam mi acaba napsak ki......

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    47 yasima geldim hayatimda hic disarida kahve icmedim

sende icme kardesim

isiniz gucunuz lux hayat

Ahmet Bey, tavuk cennetimize manisa miza akhisar a niye gelmediniz simdi darildim size.........

koy yumurtasini TR de bile zor bulursun

ben 3 haftalik tatilimde Izmirin heryerini aradim gormedim sonra tanidik manidik bir koyluyu ayarladik pazara getirdi oradan aldik

koy yumurtasi pis olur ustu her brinin ebadi ve rengi farkli olur

TR de yemek yerken vergi vermenin hazzi na doyum olmuyor.
    Biliyorsunuz bizim ulkede vergi kutsal dir eheheh.......

Arabistan da et 20 riyal filan kilosu...

Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Hocam,

Sizin nerede yasadiginizi ciddenc ok merak etmeye basladim simdi. Biz kendimiz kestiriyoruz, bana ugrayin. Bir prime Angus beef steak yapayim size. Gercek mi, sahte mi gorursunuz o zaman. Poundu da 3.5$ in altina geliyor her turlu. Gecen TR den bir doktor arkadas geldi, 85 TL veriyorlarmis Acibadem'de kilosuna. Parayi veren onlar, ama benim icime oturdu inanin.....

Siz Waltmart'tan falan mi aliyorsunuz eti???

Youtube video larinda cok deli oldugu soylenir amerika da ve dediginiz gibi amerikalilar pek calismiyorlar,
    isleri diger 3cu dunya ulkeleri bizim turkler meksikalilar guney amerikalilar filan yapiyor

Can tehlikesi vs durumlar nasil- biri gece 03 te sizin kapiya dayanir bambam kapiya vurur hatta iceri girebilir mi- cok cok tehlikeli filan olur cunku..

cahillik kotu bir sey hemde cok kotu

cahil insan bilmez ve uydurur

efendim ABD de herhangi buyuk bir sehire gelin hangisi farketmez sonra aksam 10 dan sonra yuruyun bakalim

yere iseyenler
    cirilciplak dolasan sarhoslar gordum ben adam soyunmus dolasiyor
    fahiseler sirf downtown da degil normal mahalle aralarinda gorebilirsiniz bir suru hemde
    sagda solda ne idugu belirsiz kimbilir belki uyusturucu icenler
    ara sira silah patlamalari duyarsiniz nereden geldigi belli olmayan ama kimse olmedikce polis karismaz. Silahlar burada peynir ekmek gibi walmart ta bile satilir

ahlak olarak bitmis bir ulke. Ulkeyi ayakta tutan ozunu kaybetmemis acliktan buldugu her ise saldiran Turkler suriyeliler afrikalilar cinliler vs vs vs

onlar cocuk yapiyor onlar adam gibi okula cocugunu gonderiyor evlerinde guzel yemek yapiliyor ana baba saygisi bilen aileler kurmuslar

ama beyaz mahallesinde is bitik. Insanlara saygilari kalmamis. Bizdeki hosgoru ve insanlik orada kitaplara gecmis hayatta yok

Aciyorum burada yasayanlara (ben dahil)

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    2 hafta sonra TR ye geliyorum guneye ineyim fethiye ordan kuzeye izmir e kadar dolanayim diyordum ama direk izmir konsolosluga gidip shengen alip, araba ile yunan a mi girsek napsak trakya dan........

bu ne fiyatlar bole yahu......

yerinde olsam yunanistana giderim. Hadi pahalılığını geçtim şımarık görgüsüz arap çocuklarıda insanın canını ayrı bir sıkıyor.

otel konseptleri misafir profili misafir kalitesi acayip değişmiş.Avrupalı turist zaten yok. Yerli birazda rus var. Bu müşteri profiliyle

seneye ruslarda gelmez.Eski günleri özler olduk.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ahmet amca artık yaşlandı.. emekli olamadan erkenden beyni yandı.

papağan bile arada başka cümleler kurabiliyor. ama ahmet amca hep aynı.
    Sesli güldüm buna

D5833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 353/1014 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •