Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 615/1014 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

"TÜRKİYE’nin büyümede ümit bağladığı en önemli sektör inşaat. İstihdam için olmazsa olmaz. " üstteki yazıdan alıntı yaptım. İnşaatla hangi ülke kalkınmış onuda yazsalar güzel olacaktı.
    Yazıdan anladığım millete inşaat yaptırmayın tatlı kar gidiyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Iflas etmiş, bölünmesi konuşulan Ispanya nin Barcelona şehrinde 5 gün bebek arabası ile son derece rahat ve güzel şekilde gezdim. Şehirde ayak basmadık yer kalmadı desem yeridir. Sonra lanet olsun ki arabamı istanbul denen iğrenç beton yığınında bıraktığım için ve bazı işler nedeniyle oraya dönmem gerekti.

Şu kadar söyleyeyim o derece çarpıcı oldu ki bunalıma girdim kaçmak istedim. Ankara da matah bir şehir değil ama Istanbul tamamen yaşanması imkansız saçma sapan bir kaos köyü haline dönüşmüş. Yıllardır her gittiğimde azalıyor derdim ama bu kez komple bitmiş 5m insan bırakıp gitmeden de düzelmesi fiziksel olarak imkansız. Orta halli olup buralarda Yaşayanların ne çektiklerini anlayamamaları doğal, ama gezen gören kesim ince ince uzayacaktır diye düşünüyorum.
    Ülkemi çok seviyorum, yurt dışında yaşamayı istemem..ama barselona farklı bir yer, bir hafta kaldım iki sene önce...bir gün yurt dışında yaşamak zorunda kalsam, ilk tercihim barselona olurdu...zaten pek çok gezgine göre dünya üzeirnde yaşanacak ilk 3 şehir içinde görülüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Ev alacaklar için Ankara Keçiören ovakent bölgesini kesinlikle tavsiye ederim. Bölgede marka konut projeleri ve diğer sosyal tesisler hızla yükseliyor.
    Bence Bağlıca da göz önüne alınmalı,

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ankara ovakent hızla gelişen sosyal alanları ve geniş konforlu konutları ile bambaşka bir ankara sunuyor

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Iflas etmiş, bölünmesi konuşulan Ispanya nin Barcelona şehrinde 5 gün bebek arabası ile son derece rahat ve güzel şekilde gezdim. Şehirde ayak basmadık yer kalmadı desem yeridir. Sonra lanet olsun ki arabamı istanbul denen iğrenç beton yığınında bıraktığım için ve bazı işler nedeniyle oraya dönmem gerekti.

Şu kadar söyleyeyim o derece çarpıcı oldu ki bunalıma girdim kaçmak istedim. Ankara da matah bir şehir değil ama Istanbul tamamen yaşanması imkansız saçma sapan bir kaos köyü haline dönüşmüş. Yıllardır her gittiğimde azalıyor derdim ama bu kez komple bitmiş 5m insan bırakıp gitmeden de düzelmesi fiziksel olarak imkansız. Orta halli olup buralarda Yaşayanların ne çektiklerini anlayamamaları doğal, ama gezen gören kesim ince ince uzayacaktır diye düşünüyorum.
    Barcelona'ya ilk sefer gittiğimde ben de böyle hissetmiştim. Uzun süre bunalımda kaldım.

Ondan sonra Amsterdam, Paris vs... sırayla geçirdim. Barcelona hepsi bir arada olarak aralarında en iyisi diyebilirim. Deniz, kum, güneş, sahil, büyük şehir, ne ararsan her şey var.

Kötü yanlarından biri çok dilenci var ama rahatsız edici değiller. O la rambla caddesi belli bir saatten sonra tam pislik yuvasına dönüşüyor. Turistin çok olduğu yerlerde aksi pek mümkün değil tabi.

Bir de aklımda kalan sağda solda maytap gibi bişeyler patlatan ***lerle dolu etraf. Gece gündüz demiyorlar. Her saniye bir patlama sesi. Şehrin her tarafında. İlk gittiğimde geçici bir olay sandım sonra bir daha gittim ki öyle değil.

6.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Ankara ovakent hızla gelişen sosyal alanları ve geniş konforlu konutları ile bambaşka bir ankara sunuyor
    Neredeydi bi yer

SM-J510FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Neredeydi bi yer

SM-J510FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yozgat bulvarı devamında. Forum ankara lokasyonunda

8. Konjonktür azıcık normal olsa, fırsat yerler değerlendirilebilirdi. Fakat çekiniyor insan.
    Bir süre durağan gidecek fiyatlar ( en az bir yıl) akabinde bir sıçrama mutlaka bekliyorum.

Şıçrama beklediğim fiyat aralığı 250-450 tl arasındaki konutlar.

Daha yüksek fiyatlar enflasyonun altında ezile ezile sürünecek bu dönem.

Sayfa 615/1014 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •