Sayfa 18/28 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1. Bankalarda da makas açık...ordan satanlarda zararda...42.8 kapanış ziraatin robotu 42. 75 alışta idi...tahmini satışında 44.40...dipte işlem görüyor....
     Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Şimdi zgold gösterge net aktif değeri 43.45
    Kapanışa göre aktif fiyat ile 80 kuruş fark oluştu. İki fiyatın piyasa yapıcıligi kapsamında esitlenecegini varsayar isek bu durumda ziraat yaklaşık yüzde 2 zararına altın mi satıyor?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Is den satan adamin malini daha ucuza alayim diye kacirdim. Mis gibi 4806 da satis vardi yuklu. 4801 cektim bende ucuza alayin diye. Cuma geceleri ons uyuruyor genelde. Almadigima pismam edecek.

3. %10 stopaj varsa niye gram altın yerine bunu alalım?

4. Mal tasirken 2 tl alttan alirlardi simdi mal yok 2tl ustten satyor. Hayir kim 2 tl ustten gunluk trade harici mal alir anlamiyorum.

5. bugun zgoldda carptilar adet yerini bulsun yine yaziyorum. sadece carpilinca cenem duser yazarim. herseye ragmen iyimi varsin zgold

6. Göstergenin 40 Kr altında bedava mal alan yok

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bayram oncesi heleki kurban bayrami incesi dolar duserdi genelde. umarim dolara biraz duser. gereginden fazla yuksek bence.

8. gldtr marji kapadi primli bile islem gordu cuma gunu. daha oncelerde oldugu gibi zgold net aktif marjini kapamakta gldtr yi geriden takip edecek mi bakalim

Sayfa 18/28 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •