Sayfa 4/28 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1. Reuters TCMB'nin rezervi bittiği için Kamu Bankalarının açık pozisyonlar doları tuttuğunu ama bununda sonuna geldiğini bankacılık kaynaklarına dayandırarak yazmış

Turkish state banks short forex to support lira, say sources and data https://t.co/HxtHza6boN

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Mesajı yeni gördüm, telefon 02129247242
    Herifle konuştum....benim sorular boyunu aşınca başka bir numara verdi furkan beyle görüştüm....

3.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Herifle konuştum....benim sorular boyunu aşınca başka bir numara verdi furkan beyle görüştüm....

Zaman zaman bir sorup öğreneyim diyor, demek Furkan bey dediğiniz kişiye soruyormus. Sorularınızı burada paylaşabilirsiniz, bizde faydalanalim.

4. Aklına takılanı söyle dostum....bu fonların kurdu yıllardır benim....ondan iyi bilirim...
     Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Zaman zaman bir sorup öğreneyim diyor, demek Furkan bey dediğiniz kişiye soruyormus. Sorularınızı burada paylaşabilirsiniz, bizde faydalanalim.

5. Mesela ikisininde çakıkdığı konu ....robot bozulursa benim 80 bin lotum var göstergeye yakın manual alırmısınız dedim ( gldtrde öyle oluyor) ikşside çakıldı dedim aktif alış satış emrini kim veriyo bana diyor ziraat pörtföyü ara kör kuyuda dolaş....başka işim yok....

6. Reuters: Türk Lirası'nı desteklemek için piyasaya geçen yıldan beri 100 milyar dolar döviz sürüldü
    https://t.co/AiNdG9bR5q

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Mesela ikisininde çakıkdığı konu ....robot bozulursa benim 80 bin lotum var göstergeye yakın manual alırmısınız dedim ( gldtrde öyle oluyor) ikşside çakıldı dedim aktif alış satış emrini kim veriyo bana diyor ziraat pörtföyü ara kör kuyuda dolaş....başka işim yok....

Yüksek lotlarin fark yemeden satılması bu fonların en büyük sikintisi

8. Sevgili tortumlu hemserim, selamlar. Ben de tortumluyum baba tarafindan. Bu fonlar icin ne diyorun, gumus fonu tavan yapti, gumusten daha fazla yukseldi. Fark neden oluyir?
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Mesela ikisininde çakıkdığı konu ....robot bozulursa benim 80 bin lotum var göstergeye yakın manual alırmısınız dedim ( gldtrde öyle oluyor) ikşside çakıldı dedim aktif alış satış emrini kim veriyo bana diyor ziraat pörtföyü ara kör kuyuda dolaş....başka işim yok....

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 4/28 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •