Sayfa 5/28 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by omega Yazıyı Oku
    Sevgili tortumlu hemserim, selamlar. Ben de tortumluyum baba tarafindan. Bu fonlar icin ne diyorun, gumus fonu tavan yapti, gumusten daha fazla yukseldi. Fark neden oluyir?

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gümüş fonun sahibi satmak için gümüş bulamıyor....speklerde bunu kullanıyor , gldtrde şimdi altını finans fon bulmakta zorlanıyor yada pahalı buluyor bu nedenle göstergeden pahalı işlem görüyor....xgold yeni açıldı elindeki altın bitmediğinden şuan en makul zgold....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu fon GLDTRF ye göre daha mantıklı fiyat hareketleri gösteriyor gibi geldi.
    Bir miktar da ben aldım, portföyde bulunmasında fayda var diye düşünüyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Pandemi de ikinci dalganın adım adım geldiğini gerek sağlık bakanı ve gerekse bilim kurulu üyeleri toplumu alıştıra alıştıra söylüyor ancak insanlar kulak asmıyor, başına gelmeyen kişiler bu salgını yok sayıyor. Korkarım Eylül ve ekim aylarında yeniden büyük çaplı tedbirlerla karşılaşacak gibiyiz.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Pek çok yatırım uzmanı altında ufak bir düzeltme geleceğini dünden itibaren dillendirmeye başlamışlardı. Yatırım enstrümanlarında düzeltme her zaman iyidir. Sonraki yükselişleri sağlam ve kalıcı olur. Altındaki her düşüş bir alım fırsatı benim için.

5. [IMG][/IMG]

Bugün altının onsundaki gevşemeye bağlı olarak gram altın fiyatında bir miktar düzeltme gelmiş olsada
    günlük bazda yükseliş trendi devam ediyor.

6. [IMG]][/IMG]

yine aynı şekilde, altının ons fiyatında da rusya'nın aşı açıklamasına bağlı olarak oluşan bir miktar düzeltme hareketine rağmen, günlük bazda yükseliş trendi halen kendini koruyor.

7. [IMG][/IMG]

Orta ve uzun vadede, altının yükseliş trendinin ne kadar güçlü olduğunu
    bu grafik çok daha iyi gösteriyor.

8. [IMG][/IMG]

Otoriteler tarafından 2023 yılında dolar bazında ons fiyatının 3000 dolar olması beklenen altının
    2019 yılının ilk aylarından itibaren düzenli olarak basamak basamak yükselişini gösterir grafik.

Sayfa 5/28 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •