Sayfa 6/28 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1. Bazı hisseleri elimden çıkarınca ben de katılacagım. Hisse senetleri,zarar yazdırmaya başladı
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

2. Bir miktar daha gevşer mi altın yoksa buralar alım seviyesi olarak uygu mu
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

3. Gerçi 486 dan 446 ya düştü. Gramda 40 lira düşüş çok.

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Otoriteler tarafından 2023 yılında dolar bazında ons fiyatının 3000 dolar olması beklenen altının
    2019 yılının ilk aylarından itibaren düzenli olarak basamak basamak yükselişini gösterir grafik.
    Sonbaharda korona patlarsa yğkseliş daha da hızlanır mı ki

5. Altın silkelemesini yaptı, yeniden yükselişte
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Orta ve uzun vadede, altının yükseliş trendinin ne kadar güçlü olduğunu
    bu grafik çok daha iyi gösteriyor.
    yükseliş trendinin devam ettiğini dün grafikle açıklamıştım. Halen alım fırsatı veriyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Bazı hisseleri elimden çıkarınca ben de katılacagım. Hisse senetleri,zarar yazdırmaya başladı
    Herkesin kendi tercihi. Ben hisseyi iyice azalttım. Şimdi altın fonu zamanı

8. gram altındaki artış oranına göre ZGOLD'un fiyatı düşük kaldı.
    gram altında % 3 yakın yükseliş görülürken ZGOLD'da % 1 lerde artış var.
    düşük kaldı ZGOLD

Sayfa 6/28 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •