Sayfa 20/28 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1. bugun zgold net aktifi dune gore 60 kuris artti. sabah altı kg 533 ken fonun net aktifi 54,3 civarlarındaydı. İlkonce farketmedim net aktifi 53,3 olarak görüyordum. Sonra ziraat yatırım 53.9 kadar catır catır alım yapınca bidaha baktım. Amanin 53,3 değil 54,3 mus. Yanlış görmüşüm. Zaten fon bu yuzden catır catır alım yaptı sabah. Yoksa almazlardı öyle. Kimse farkinda deil ama net aktifimiz kapanista 53.9 lira. Daha oncede olmuştu bu ne net aktif arıtışı. Ozman 50 kurus artmıştı net aktif. Ozaman sordum fona maille. parayi altına endeksli kar payi getiren yatirin yapiyorlardi sanirim. Yada ona benzer bişeyler. Ondan arada net aktfi artiyormus boyle. bugin yarin babalar gelir 53.8 e kadar 5000 5000 alis yazarlarsa sasirmam.

aşağıda boyle bir grafikte var
    Attached Images Attached Images
    Son düzenleme : trade500; 20-10-2021 saat: 21:26.

2. gram altinda buun itibariyle donusu net olarak gordum. ben dusus bekliyirum. donusu gordugum icin eldekikeri ucuzda olsa verdim.

3. hem gostergenin 30 kurus ustune satmak isteyeceksin hem de tahtaya 30 bin.lot mak yazacan yok oyle bur dunya.

4. alkislar infoya helala olsun sana. icbc merill info yeni kanlar geliyor. en babasi onfo

5. guzel haber erken geldi stopaj indirimi mart sonuna uzamis. devamke

6. arkadaşlar bu fonu alıp sattığımızda brüt takasa giriyor muyuz yoksa aynı gün içerisinde hissede değerlendirme yapabiliyor muyuz?

7. Bu etf ilk açıldığında 1 pay 0.1 gr deniyordu, ne oldu da aşırı primlendi?

Gösterge değeri öğrenebileceğimiz bir yer var mı?

8. https://www.ziraatportfoy.com.tr/
     Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Bu etf ilk açıldığında 1 pay 0.1 gr deniyordu, ne oldu da aşırı primlendi?

Gösterge değeri öğrenebileceğimiz bir yer var mı?
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/28 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •