Sayfa 19/28 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1. mallari zararina verdik ama neden. yarin mal almanin yada aksama tasimanin maliyeti bayram tatili nedeniyle 10 gunluk repoyla tam tamamina 30 kademe. yarin sabah acilista bu aksam kapanis senasinda aldigim hisselerimi verecem sonrasinda off olacam. ayrica dolardaki bekeldigim dusus basladi. insallah devam etmesini bekliorum.

2. kasindik yine ne zaman karla yetinmesem cakiyorlar. mis gibi satmisin iyi fiyattan tatilde hafta sonu grafikte obo gormussun hafta gecmmeis bu yuzden stresten. ne duyw iyi fiyattan satrigini geri alirsin.

3. az bisey kalmisti onu da verdim. hatta fazlasini bile yaptim. asagi kirilmis obo var. ard arda kayebttik. alici yok gumus ve altin fonlarinda alsam ne olacak satamiorum. aldigimi 2 gunde zor verdim. zaten piyasada gecmiste gumusun 12 dolara dustugu amanlari animsatan seyler var. tabiki de altinda dusmutu ama cok daha az dusu. ne kazandirmisti ozaman acaba....

4. fed karari aciklanmadan yazayimda karari gorup yazdi demesinler. bugun kallavi mal veren arkadas sen risk almak istemedin ama kokune kadar riski alacaklar vardi elbet. aksam onslara yarayacak karar cikma ihtilamli yuzde 90 bu riski almadin. piyasayi kim daha ii okuyor bakalim. bu arada yeni geldin bu fonlara galiba. nerdeyse tum fonlarda karsima cikiyirsun. ii yaptin gelmekle hacim olsun biraz yahu. sunlarda bir iki araci ikurum islem yapmasa kus ucmaz buralarda. bekeledigim karar cikarsa bu gece hafta kapanisi olmasi n3deniyle cima gecesi onslar cosar bence.
    Son düzenleme : trade500; 28-07-2021 saat: 19:24.

5. onsda daha ciddi tepki icin cuma gecesini beklemek gerekecek. bidahaki haftaya kadar boyle sonrasinda strateji degistirmem gerekecek.
    .
    Son düzenleme : trade500; 29-07-2021 saat: 00:49.

6. bu gece cinde cuma kapanisi yarinda bizde cuma kaoanisi. bu gazla ons altinda daha ii hareket bekliyorum cuma gunu. bilenler bikir ons uxmaya basladigi zaman nefes aldirmadan 3-4 gun artar. yine aynisi olabilir. stratejim aynen devam ediyor.

7. gunlerdir ikimizde ust uste zarar yaziyoruz. hala benimle ugrasiyorsun. hep sen baslatiyorsun. aktiften alip bir saniye sonra aktiften satmak ve bogazina kadar maldayken malda olmadigin tahtalari baskilamak neyin nesidir. boyle yapinca hepbaraber kaybediyiruz
    Son düzenleme : trade500; 02-08-2021 saat: 19:45.

8. haftalardir yil sonu pozisyonu icin firsat kolluyordum. Saolsun o fairsati verdi piyasa. stoploss calismadikca mallar paket oldu artik.

Sayfa 19/28 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •