Sayfa 7/28 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

1. Altının hem ons hem gram fiyatı artıda
    altın fonları ekside
    Bu nasıl iş fon yönetimi, kendinize gelin
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Altının hem ons hem gram fiyatı artıda
    altın fonları ekside
    Bu nasıl iş fon yönetimi, kendinize gelin
    gram şu an 453 zgold 454 .. bence yanlışın vaar. fazla bile

3.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    gram şu an 453 zgold 454 .. bence yanlışın vaar. fazla bile
    doğrusunu yazmışsın, ne mutlu sana
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. gramın 1/10 işte

5.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    gramın 1/10 işte
    o halde gldtrf ucuz kalmış, hemen almalısın

6. Benim kastettiğim çelişki, altının gram fiyatında ve ons fiyatındaki artış pozitif gösterirken
    o esnada zgold eksi fiyatlamada idi. çok sonra düzeldi. Fon yöneticilerinin görevi fiyatları an an takip etmek.
    onların ihmalini belirtmek istemiştim.

Altının gramı % 3 artılarda iken, z gold % -1,5 lardaydı. Güncellemeyi o esnada unuttu fon yönetimi

7.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Benim kastettiğim çelişki, altının gram fiyatında ve ons fiyatındaki artış pozitif gösterirken
    o esnada zgold eksi fiyatlamada idi. çok sonra düzeldi. Fon yöneticilerinin görevi fiyatları an an takip etmek.

Altının gramı % 3 artılarda iken, z gold % -1,5 lardaydı. Güncellemeyi o esnada unuttu fon yönetimi
    Marjı 20 kuruştan 50 kuruşa çıkardılar..anormal fiyat oynamaları olunca ...gldtrf de yaptı bunu..doğaldır o....şöyle gr 460 iken gösterge 46.45 ise robotun satış ucu 46.70 de alış ucu 46.20 de....almak isteyen 46.7 den alınca +0.50 olur satmak isteyen satmak istediğinde- tabi arada başka alış satış- yoksa 46.20 den satar -0.50 olur....bilmem anlatabildim mi?

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Benim kastettiğim çelişki, altının gram fiyatında ve ons fiyatındaki artış pozitif gösterirken

Birde foreksten altın gramına bakıyorsan şöyle olabilmiştir....forekste gece 12 baz alınır....zgold 18 de kapanıyor....dün 18 de gram 475 dir zgold ona göre kapamıştır 18 den geceye kadar gr 440 inmiş sabah sonra sabah 460 olmuşsa gr artı zgold ekdi olur....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 7/28 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •