Sayfa 16/28 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ZGOLDF - Ziraat Portföy Altın Katılım Borsa Yatırım Fonu

2. Arkadaşlar merhaba, zgold içi boş bir fon.......Nasıl yani? diyenlere açıklayalım.....Ziraat ,sanal olarak kademelere kötü koyuyor sen ben alıyoruz,sonra satmak istediğimizde kendisi değil bir başkası alıyor,yani sana hava satıyor......gidin Ziraate altın olarak talep edin bakalım verecekler mi?Veremezler çünkü karşılığı yok.......

3.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, zgold içi boş bir fon.......Nasıl yani? diyenlere açıklayalım.....Ziraat ,sanal olarak kademelere kötü koyuyor sen ben alıyoruz,sonra satmak istediğimizde kendisi değil bir başkası alıyor,yani sana hava satıyor......gidin Ziraate altın olarak talep edin bakalım verecekler mi?Veremezler çünkü karşılığı yok.......
    Altın olarak qnb veriyor mu ki?

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, zgold içi boş bir fon.......Nasıl yani? diyenlere açıklayalım.....Ziraat ,sanal olarak kademelere kötü koyuyor sen ben alıyoruz,sonra satmak istediğimizde kendisi değil bir başkası alıyor,yani sana hava satıyor......gidin Ziraate altın olarak talep edin bakalım verecekler mi?Veremezler çünkü karşılığı yok.......
    bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.... bu tarz emtia fonlarının fiziki olarak kasasında o ilgili emtia , fonun o an sahip olduğu pay kadar bulunur... fiziki teslimat ise başka bir konu...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. ABD deki 900 milyar dolarlık teşvik paketi onaydan geçerse altın yükselir deniliyor. Çıksın bakalım, ondan sonra görmek lazım
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

6. Altın ve gümüş almanın en ucuz yolu artık fonlar.....

1 haftadır aşağıda ki haber bizim altın ve gümüş fonunu etkiliyor mu diye sordum ve sonuç evet....gldtr ( finans altın) zgolg( ziraat altın) ve gmstrf ( finans gümüş)....bunlarda al sat marjı sıfır yok gibi....tek olumsuzlugu kar edince %10 stopaj kesiyordu kardan ve artık oda yok....

Şuan altın almanın en ucuz yolu bu fonlar....

Diğer banka yada tfx ,trade plastan 450- 453 aradaki makastan kaziklanmayin....bu fonlarda makas 451.12- 451.13....

Döviz dışı fonlarda stopaj sıfırlandı, mevduatın yanı sıra Para Piyasası Fonları da artık dövize ciddi bir alternatif, dolarizasyon ile mücadele devam ediyor, çok doğru adımlar atılıyor, yarın ki TCMB kararı ile TL'de değer kazancı belirginleşebilir...

https://t.co/H9uOo3XNuF https://t.co/rVGZRTHEuc

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Altın ve gümüş almanın en ucuz yolu artık fonlar.....

1 haftadır aşağıda ki haber bizim altın ve gümüş fonunu etkiliyor mu diye sordum ve sonuç evet....gldtr ( finans altın) zgolg( ziraat altın) ve gmstrf ( finans gümüş)....bunlarda al sat marjı sıfır yok gibi....tek olumsuzlugu kar edince %10 stopaj kesiyordu kardan ve artık oda yok....

Şuan altın almanın en ucuz yolu bu fonlar....

Diğer banka yada tfx ,trade plastan 450- 453 aradaki makastan kaziklanmayin....bu fonlarda makas 451.12- 451.13....

Döviz dışı fonlarda stopaj sıfırlandı, mevduatın yanı sıra Para Piyasası Fonları da artık dövize ciddi bir alternatif, dolarizasyon ile mücadele devam ediyor, çok doğru adımlar atılıyor, yarın ki TCMB kararı ile TL'de değer kazancı belirginleşebilir...

https://t.co/H9uOo3XNuF https://t.co/rVGZRTHEuc

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    merhaba, bilgiler için teşekkür ederim ben zgolf tercih ediyorum zgoldf gram altının 10a bölünmüşü gldtr peki?

8. Haydi bismillah...

Ya nasip...

Tekkeyi bekleyen çorbayı icer...

Abd tahvillerinin 1 gün de %28.5 artması, olası büyük yangın öncesinde ki ince duman gibi algıladım ve portföyü zgold'a cevirdim.

Piyasada gezinen altın kontratlarının ve merkez bankalarının rezervlerindeki kulçelerin, fiziki karsilginin olmadığını biliyoruz. Toprak altında kibreservlerin hepsini çıkarsan yine karsilamaz.

1.9 trl usd verecek abd piyasalara. O oara ile emtia hareketlenir. Fazla para nedeniyle abd de enflasyon ve akabinde Usd faizi artar derken usd anavatanı okan fed'e koşar ve dolar endeksi yükselir.

Coğrafi risklerimiz var matematik konumu nedeniyle. Orta-doğu da bi biden şekillenmesine maruz kalacaz gibi. Mavi vatan da olumsuz yönde supriz birşey çıkmaz umarım. Ha birde iç siyaset risklerimiz arttı. Fezlekeler ve teröre yüz veren yaklaşımlar.

Global piyasalarda covid kaynaklı ekşi gsyıh rakamları 2021 boyunca devam eder.

Tüm dünya yi enflasyon bekliyor. O dağıtılan paketlerin acısı 2022 de devam eder.

Bir iki sanal para takmlaya geldi mi hatlar karışır. Yeniden Anne böreği misali geleneksel olur yatırımlar.

Vix endeksi diplerde. Her an kafayı kaldırmak için tetikte.

Bdry den geçen gemi sayısı vasat.

Turizm ve tüm hizmet sektörleri kaput oldu.

Borsalar şişti. Gümüş şişti. Emtialar tuketilmedigi için yatırım yapılmayacak gibi ..

Geriye Gold kaliyor sanirim..

Bılemedim..

Elimde şu kadar rezerv var diye abd ve ingiltere bu krizde 1 ton bile satmadılar. Imf de satmadı. Vardır bi bildikleri.

Hayrlı kazançlar cümleten.

Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin.

Sayfa 16/28 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •