Sayfa 764/793 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon
Arama sonucu : 6340 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    burada bir gerçek var 1 sene önce tüpraş thy dışında bistten bok alsak kazandırdık sitemimiz o yüzden durumun böyle olacağını kimse elbette bilemezdi ama sonuçta yanlış yapmışız gerçeğini degistirmiyor
    day trader değilsen, borsa sabır işidir..

2.  Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Burada bir gerçek var 1 sene önce Tüpraş THY dışında bistten bok alsak kazandırdık sitemimiz o yüzden durumun böyle olacağını kimse elbette bilemezdi ama sonuçta yanlış yapmışız gerçeğini degistirmiyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yoo yaz yaz diyorum ya yazman ayrı güzel susman ayrı güzel koçlar bile pişman reis sen devam et bozma.

Çocuk kısmına gelince, ben çocuk isem ( yaşım 36 ) sen de çocuktan borsa öğreniyorsun o da sana dert olsun hadi bakalım.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen önce kendine öğret borsayı da sonra bana öğretirsin...
    Benimle ilgili de bir daha yorum yazma...
    Küfürü yersin bir dahaki sefere uyarıyorum...
    Adımı ağzına alma!
    Kendi dalgana bak ukala dümbelek!

4. Petrol fiyatları
    35-40$ dan

65$ a geldi

Artık, Tupraş ın kendini toparlama vakti gelmiş...
    Virüsle birlikte en çok olumsuz etkilenen sektör ve şirketti.

Aşılamanın artması, hayatın inceden normale dönmesi
    Virüs korkusu ile toplu taşıma yerine, insanların özel araç alması ve özel araca yönelmesi,
    Trafikte ki özel araç sayısının artması

Artık bir çok sebep var..

Normalleşmenin flamasını Tupraş ın taşıması lazım
    Peşine de Havayolu ve ulaşımcılar

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu ülke hep böyleydi ben ne kazandıysam borsadan kazandım viop var varant var short long her şey hee görüşe uygun poz var bilmediğim işe girmiyorum coinden arkadaşım 10 milyon yaptı Allah daha çok versin gözüm yok bir tane alıp satmadım.

Ülke bjr tane ve hepimizin benim gidecek başka yerim yok. Sisteme güvenmesem tek yapacağım fiziki altın olur ama ondan önce burada yasamamaya bakardım, nasip her görüşe saygı duymak lazım çok arkadaşım gitti başka ülkelere mutlular mi kendilerine sormak lazım herkes kendi hayatını bilir...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10bin falan yapmış olmasın sakın ? kime sorsam kripto paralardan servet almış ama ben henüz bir ekstre görmedim. bu forumdaki tiplerin hep dipten alıp tepeden satmasına büyük çöküşlerin iki gün öncesinde full nakit olmalarına benziyor.

6. son dakika
    Dünya Sağlık Örgütü Nipah virüsü için uyardı!
    Nipah virüsü nedir, belirtileri nelerdir?
    Dünya Sağlık Örgütü DSÖ, “nipah virüsü yeni pandemi olabilir” uyarısında bulundu.
    Bu uyarının ardından nipah virüsü nedir, belirtileri nelerdir gibi pek çok sorunun yanıtı hakkında sorgulamalar başladı.

Bu virüsün yüzde 75 oranında ölüm riski taşımasından dolayı tehlikeli olduğu ifade edilirken DSÖ virüs için vatandaşları uyardı.

Henüz aşısı olmamakla birlikte insan ve hayvanlarda yüksek oranda ölüm riski taşıyan nipah virüsü hakkında merak edilenler!

https://www.sabah.com.tr/saglik/2021...su-icin-uyardi

bir kısım Fon analisti
    Globalede borsaların, Nipah virüsünün, Corona virüsten daha büyük salgın oluşturacağı
    Nipah virüsün aşısının ve ilacının olmaması sebebiyle
    Traderların ve Fon yöneticilerin satış yaptığı ya da satış yönünde açık yaptıklarını dile getiriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    son dakika
    Dünya Sağlık Örgütü Nipah virüsü için uyardı!
    Nipah virüsü nedir, belirtileri nelerdir?
    Dünya Sağlık Örgütü DSÖ, “nipah virüsü yeni pandemi olabilir” uyarısında bulundu.
    Bu uyarının ardından nipah virüsü nedir, belirtileri nelerdir gibi pek çok sorunun yanıtı hakkında sorgulamalar başladı.

Bu virüsün yüzde 75 oranında ölüm riski taşımasından dolayı tehlikeli olduğu ifade edilirken DSÖ virüs için vatandaşları uyardı.

Henüz aşısı olmamakla birlikte insan ve hayvanlarda yüksek oranda ölüm riski taşıyan nipah virüsü hakkında merak edilenler!

https://www.sabah.com.tr/saglik/2021...su-icin-uyardi

bir kısım Fon analisti
    Globalede borsaların, Nipah virüsünün, Corona virüsten daha büyük salgın oluşturacağı
    Nipah virüsün aşısının ve ilacının olmaması sebebiyle
    Traderların ve Fon yöneticilerin satış yaptığı ya da satış yönünde açık yaptıklarını dile getiriyor.
    1998'den bu yana devam eden ve belli bölgelerde olağan bir salgın hastalık. Bunu yazmadan önce keşke bi araştırsaydın.

Nipah virüsü, 1998 ve 1999 yıllarında Malezya ve Singapur'daki domuzlarda ciddi solunum yolu hastalığı ve insanlarda ölümcül ensefalitik hastalıkla seyreden bir salgının ardından ilk olarak bir zoonotik patojen olarak tanımlanan Paramyxoviridae ailesinin bir parçası olan bir RNA virüsüdür.

8. 2 gündür bu satışlara iyi direndi satışlar derinlesmezse dönüşte bı 110 /115 yaparmi diye kafamda deli sorular

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 764/793 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •