Sayfa 775/775 İlkİlk ... 275675725765773774775
Arama sonucu : 6199 madde; 6,193 - 6,199 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Koç holding 60 liradan alıp yaptı mı ?
    Bildiğim kadarıyla imtiyazlı kar dağıtımı yok. Dolayısıyla Tüpraşta motivasyon temettü ise, koç holding ortaklık oranını artırarak kardan kendine düşecek payı artırabilirdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    65 liraya indiğinde bile kılını kıpırdatmadılar. Kendi sahibi bile şirketine güven veremiyorsa ben niye ekleme yapayım diyor insan. Ayrıca 140 liralardan bir anda 65 olmadı ki... O çılgın düşüşte her 10 Liralık kademede alım yapıp, ortalama düşürmeye çalışanların parası bitmişti 60-70'lere indiğinde... Bir kaç şanslı/zengin kişi hariç fazla bir ekleme yapılamadı en düşük rakamlardan...

2. hisse yola girmiş gibi duruyor ama ben şimdi verdim tüm hissemi.. giderse de alternatif başka bir hissem var ona kaydırıcam portföyü ha dönerse geri alır koyarım yerine bakalım bir kumar oynadık bugün..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. abd ^de brent jet ve brent benzin marjlarında ciddi bir kafa kaldırma durumu söz konusu..
    sanıyorum abd de aşılanma sayısındaki ciddi artış buna neden oldu ..
    covid 19 tersine pozisyonlanma bence artararak devam edecek..
    en azından ben o yönde pozisyondayım

Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    neden buradasınız o zaman? koç grubu tok gruptur. siz aç olanlardan korkun.
    Kardeş sen olayı tamamen yanlış anlamışsın.

Ben koç grubuna çalıyor çırpıyor iması yapanlara dedim.

biraz geriye doğru okursan sanırım daha net görürsün.

5. Elimizde artı yatırım holding de olabilirdi, şükür halimize
    Psikososyopatik şekillerde mesajlar da atabilirdi birileri

6. 110-112 aralığı geçilirse geçen senelerin (2019-2020) zaman kaybını telafi edecek yol başlayacak gibi görünüyor artık...

Herkese selamlar...

7. "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Sayfa 775/775 İlkİlk ... 275675725765773774775

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •