Sayfa 21/97 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 772 madde; 161 - 168 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Sarı tişörtlü ve avanelerinin burada olması biraz korkutucu. İhlas kanalına dönmez umarım burasıda.

2.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Sarı tişörtlü ve avanelerinin burada olması biraz korkutucu. İhlas kanalına dönmez umarım burasıda.
    Aşı bulanamayip virüs uzun yıllar sürerse covid üzerine yaptığı cihazlar üretim den satışa geçtiği an gerel hisseleri kara borsaya düşer..

Borsa da fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme...

3.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    GEREL GENEL KURUM İZLENİMLERİM VE SORU CEVAPLAR ÜZERİNE

herkese kolay gelsin, söz verdiğim gibi genel kurula katıldım ve izlenimlerimi(soru -cevapları) ilk hisse.nette paylaşıyorum.

Genelllikle Genel kurullarda ilk 9- 10 madde de itirazınız yoksa onaylar ve sorularınızı dilek ve temenniler kısmına saklarsınız.

Biz de Gerel genel kurulunda öyle yaptık.. O zaman soru ve cevap kısmına geçelim.

1) faaliyet karını yükseltmek için neler yapıyorsunuz?

UV LED bilindiği üzere covide karşı alınan en büyük önlemerden biri) burda kar marjları nedir?

Şirket kar ettikçe temettü vermeyi düşünüyormusnuz ?

Sermaye arttırmı bedelli veya bedelsiz düşünüyormusunuz?

Cevaplar:

Şirket ekstra sermayeye ihtiyaç duyduğunda bedelli veya bedelsiz yapılır. kar oranı arttıkça temettü vereceğiz. (klasik cevap)

Corona Belasının kısa sürede biteceğine inanmadığını söyledi. Şuanda yapılan bütün çalışamarda görüldüki Uv dışında bu virüsleri yok eden başka bir yapı yok.

Bizim 275 nm boyundaki ışınlarımız bu virüsleri öldürdüğü gibi diğer canlılları da öldürüyor.
    aynı zamanda 30 saniye gibi kısa bir zamanda öldürüyor.

Bizim 1.5 yıl önce anlaşma yaptığımız Seoul firmasıyla bu ürünlerini ürettiğinden dolayı ve

biz de Türkiye distürbütörlüğünden dolayı bu ürünlerin tasarım ürün geliştirmelerini gerçekleştiridk

Şuan da Hazır hale geldik. Bundan sonra full time bu ürünlerin üretimi üzerine geçeceğiz.

Bu ürünleri tek yaptığımız için diğer ürünlerimize göre kar marjlarımız daha yüksek.

Şuanda üretim ve gizlilik anlaşmaşlarımız yapılıyor. Bunları yaptıkça borsaya açıklayacağız

Bundan sonra şirketin önünün açık olacağına inanıyorum.Ama böyle bir virüsten dolayı olması üzücü.

2) Virüs 2020 yılında çıktı ama bundan sonraki sürece etkileyecek ..ancak 2019 yılına baktığımızda şirketin hasılat kaybı ve faaliyet karlılığının düştüğünü görüyoruz.

Şirket 2020 yılında faaliyet karlılığını arttırmak için mevcut faaliyet gösterdiği alanlar olan Led bus üzerine mi yoğunlaşacak yoksa Uv işine mi yoğunlaşacak?

Cevap:
    Maalesef %20 iş yaptığımız firmanın kapanmasından dolayı geçen sene zarar oldu dedi. Şuan mahkeme işi devam ediyor dedi.

Bizim Uv harici yaptığımız işler de teknolojik işler ve güzide işler dedi. Mevcut işlerimizi aksatmadan UV işerimizi sürdüreceğiz dedi.

Mevcut faaliyetler aynı şekilde devam edecek, bunun üzerine UV ile extra ciro ve karlılık olacak.(Uv arge ürünü olduğu için karlılık oranı diğer ürünlerimize göre daha yüksek)

Uv den beklentimiz Hindistandan Amerikaya devam eden gizlilik anlaşmalarımız devam ediyor. Biz de şuan hazır hale geldik.

İnşallah temmuz ayından sonra satışlar artarak devam edecek. Şuan satışlar başladı dedi.

3) www.virusendstop.com daki ürünler neden web sitenizden duyrulmadı?

Zorlu Center Avm de florasan bazlı Uv yi 2 milyona aldılar bu pastayı neden GEREL alamadı ve yabancı bir firma aldı?

Satış çalışmalarınız var mı?

Erzurumdaki fabrika durumu nedir Panasonic Tesla Şarj istasyonu?

Filyos projesinin %80 ni bitti sizin de Çaycuma da Fabrikanız var, bu konu hakkında bir çalışmanız var mı?

Cevap:

O siteyi Gerel Katar hazırladı onlar kendi içlerinde bu siteyi kurdular, bizim orayla anlaşmamız var dedi.

Biz şuan konuyla ilgili 62 tane birim kurduk. Bütün bunların bir zaman süreci var yakında hepsini açıklayacağız.

Zorlu centrardaki ürün yabancılara gitti ama biz de hem yurt içi ve yurt dışından o pastaları alacağız dedi.

Florasan bazlı UVler(zorlu avm nin aldığı) virüsleri öldürme süresi 1.5 saatten önce değil dedi

ama bizim UV Led sistemimiz 30 sn de Virüsleri yok ediyor.

Bu ledler yeni çıkan ürünlerdir. Virüsün Rna-dnasını yok ediyor ancak bu sistemler insan sağlığına da zararlı aynı zamanda.

Onun içinde biz ürünlerimize yazılım yaparak uzaktan kontrolle bu işi gerçekleştiren ürünler geliştirdik.. (RF bazlı sistemi söyledi)

Panasonicle yaptığımız anlaşma Led ürünlerinin üretimiyle ilgili , bizim üreteceğimiz onların üreteceği ürünlerle ilgili genel bir anlaşma. ve yüz tanıma üzerine.

(Teslayla ilgili anlaşma şıuan devam ediyor ama Yollarımız evlerimiz araj şarj etmeye musait alt yapı henüz hazır değil.

yorumum: Devletimiz 250 kmde bir araç şarj istasyounu kurulmalıdır diye bir genelge yayınlamadıkça, araç sarj istasyonundan fazla

gelir beklememek gerek. )

Filyos projesi kapsamında liman insaatı tamamlandı. İlerde serbest bölge kurulunca ve firmalar kurulmaya başlayınca kablo ve led ürünlerini Gerelden tedarik edeceğine inanıyorum. Bu da bilançoya olumlu katkı yapacaktır ama uzun vadeli bir projeksiyon unutmayalım.

Son olarak Önder Beye maillerimizi neden cavaplamadığını sordum?

Son 2 aydır çok yoğun olduğunu bundan sonra aksatmadan cevaplayacağını söyledi. Göreceğiz )

Ben sadece genel kuruldaki soru cevap ve izlenimlerimi aktardım. Hisseye değer biçme al sat işlerine karışmadığımı belirtmek isterim .
    Emeğinize sağlık sayın @HEG

4. Genel kurul açıklamalarında cihaz satışa hazır diye anladım. Diyarbakırda da başarılı bulunduki hastaya uygulandı.

5.  Alıntı Originally Posted by abone35 Yazıyı Oku
    Genel kurul açıklamalarında cihaz satışa hazır diye anladım. Diyarbakırda da başarılı bulunduki hastaya uygulandı.
    Ne alaka kardeşim. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin. Diyarbakırdaki hastanenin uzaktan yakından alakası yok gersanla. Üniversitenin kendi geliştirip bulduğu bir tedavi yöntemi. Millet size inanıp bu kadar primlenmiş bir hisseyi alır da zarar zarar yazarsa vebale girersin. Yanlış bilgi verip Birilerinin ekmeğine yağ sürmeyin

6. Genel kurula katılan ve notlari yazan biri olarak diyorum ki:
    Diyarbakirla Gerelin bir ALAKASİ YOK..

lütfen genel kurul notlarımı tane tane okuyun..

www.virusendstop.com a girip katalog kismindan TURKCE kataloğu inceleyebilirsiniz..
    Ürünlerimiz orda..
     Alıntı Originally Posted by abone35 Yazıyı Oku
    Genel kurul açıklamalarında cihaz satışa hazır diye anladım. Diyarbakırda da başarılı bulunduki hastaya uygulandı.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Türk ışını gerel ile ilişkilendirildi kuşlu sitede. Haklısınız vebal almak istemem. Herkes iyi araştırsın.

8.  Alıntı Originally Posted by abone35 Yazıyı Oku
    Türk ışını gerel ile ilişkilendirildi kuşlu sitede. Haklısınız vebal almak istemem. Herkes iyi araştırsın.
    O haberle tek ilişkilendireceğimiz şey: Ultraviole ışınları korona virüsü öldüyormuş.

Bunu zaten biliyorduk.
    İkinci gündeme alacağımız konu da Ultraviole konusu bir müddet daha gündemde olabilir..

Gerelin geliştirdiği ürünler daha çok kapalı alanlarda AVM HASTANE OKUL SİNEMA ARABA TAKSİ OTOBUS HAVALİMANI gibi çeşitli

yerlerde kısa sürede temizlik yapmaya yönelik.

Sayfa 21/97 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •