Sayfa 28/97 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 217 - 224 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. 6,20 den bile hisse alabilecek cesarete sahibim. 1500 adet aldım. hhahahaha)

Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    cinali kardeş senin ve HEG kardeişimin görüşleri benim için çok değerli onun için bilginiz olsun ona göre yeni bir yorum getirin diye yazıyorum ortada gizem yok herşey açık sanırım eksik bilginiz var bunu gördükten sonra sizlerden yeni bir yorum bekliyorum çünkü baya bir uğraş verdiniz sağolasınız şirkette nama yazılı% 1 imtiyazlı hisse var buda sanırım yüksel kardeşin düşünsene 1985 de şirketi kuracak 2003 de halka arz edecek ve biri gelip hisseleri toplayıp şirketi ele geçirecek bu adam öyle yaş tahtaya basarmı sence bu arada tüm şirketlerin iötiyazlı ve normal hisselerini kap/ bist şirketleri/ tüm şirketler/ ilgili şirketi seçtikten sonra/ genrl bilgiler/ sermaye ve ortaklık yapısı altında görebilirsiniz..
    İyi dileklerine teşekkürler
    1.simdi tekrar inceledim biliyordum ama yanılıyor muyum diye bu şirkette imtiyazlı hisse yok.
    2.yine tekrar baktım dolaylı olarak yabancının payı 30.83 gözüküyor bu neden dolaylı oluyor
    3.bu durumda bu yabancı ortak 4.75 neden dolaylı olarak ilaveyle 30.83 oluyor
    Dolaysız 26.08 oluyor
    4.egerki 30.83 de satış olsa bildirim zorunlu biliyorum yada mkk.gonderiyor
    Yani demem odur ki karışık bir durum
    İşin içinde yüksel kardeş olunca

3. İşin içinden çıkamadım Akbank kimin malını satıyor adi

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. düşüş hızlanır, hazır olun. 2 hafta düzeltme en az. yukarıdan alanları silkelemeden gitmez artık.

5. Yav git işine sana inat 5.97 den aldim
     Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    düşüş hızlanır, hazır olun. 2 hafta düzeltme en az. yukarıdan alanları silkelemeden gitmez artık.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Birazdan çok bilmisler gelir

Nakit kraldır.

7. 5.97 de yazdin not aldım seni ilerde utanacak yüzün olacakmış diye
     Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    düşüş hızlanır, hazır olun. 2 hafta düzeltme en az. yukarıdan alanları silkelemeden gitmez artık.
    Nakit kraldır.

Sayfa 28/97 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •