Sayfa 3/95 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 757 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Sayın HEG,
    Emeğinize sağlık.
    Teşekkür ederim.

Yapmak istediğim sadece aldığım yada ilgilendiğim hisselerle ilgili haber ve beklentileri paylaşmak(olur-olmaz)

Twitterin büyük bir kısmı toksik bir ortam olduğu için ve forumlarda yazı yazmanin bir sınırı olmamasından dolayı forumda yazmayı tercih ettim.

2. Maalesef 1 ay süreli brüt takas ve kredili işlem yasağı geldi ...ek olarak harun kahramana 6 ay kreili ve internetten yasak gelmiş ...hayırlısı diyelim

3.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Maalesef 1 ay süreli brüt takas ve kredili işlem yasağı geldi ...ek olarak harun kahramana 6 ay kreili ve internetten yasak gelmiş ...hayırlısı diyelim
    Şimdi okudum pek anlam veremedim

Gerel bir şey yapmadı kı.. 4.00 dan 4.60 oldu hepi topu..

Sanırım Harun Kahraman'a ceza vermişken tahtaya da ceza verelim demişler. Ona neden ceza verdiler bilmiyorum.

Eğer illa birilerine ceza verilecekse Yatırım Finansman ve Merry den işlem yapanlara ceza kesilebilirdi.

Benim gözlemlediğim Gedik'te(ceza alan oyuncu da) hala 1.7 milyon lot mal var.

Yatırım Finansman-Merry salak salak baskı yapmazsa;

Şirket elinde olan ürünlerin tanıtımını KAP ta yaparsa,

Brüt takas olumlu da yansiyabilir..

Rtalbda dünya kadar yasak var ama tahta hala 20 lirada.

Kumaş ürettim diyen Menderes her gün tavan da üstelik mndrs de ceza bile yok.

neyse....

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Şimdi okudum pek anlam veremedim

Gerel bir şey yapmadı kı.. 4.00 dan 4.60 oldu hepi topu..

Sanırım Harun Kahraman'a ceza vermişken tahtaya da ceza verelim demişler. Ona neden ceza verdiler bilmiyorum.

Eğer illa birilerine ceza verilecekse Yatırım Finansman ve Merry den işlem yapanlara ceza kesilebilirdi.

Benim gözlemlediğim Gedik'te(ceza alan oyuncu da) hala 1.7 milyon lot mal var.

Yatırım Finansman-Merry salak salak baskı yapmazsa;

Şirket elinde olan ürünlerin tanıtımını KAP ta yaparsa,

Brüt takas olumlu da yansiyabilir..

Rtalbda dünya kadar yasak var ama tahta hala 20 lirada.

Kumaş ürettim diyen Menderes her gün tavan da üstelik mndrs de ceza bile yok.

neyse....
    Sonuna kadar katılıyrm dostum bence şikayet esen patronun bizzat kendisi harunun suçu yok...yatırmın çirkefliğini herkes görüyo sonuçta...ben şahsen korkmuyorum aşağı açar belki ama ( çünkü ky çok paniklemiş durumda) sonrasında yoluna devam eder...harun yaklaşık 2.5 milyon malda ki satmaz satamaz 6 ay,info 1.3 milyon deniz 1milyon yatırm 2 milyon malda ...halkbandaki ky yi saymıyrm...çok filmler dönecek daha ama bekliyoruz bekleyeceğiz...

5.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Sonuna kadar katılıyrm dostum bence şikayet esen patronun bizzat kendisi harunun suçu yok...yatırmın çirkefliğini herkes görüyo sonuçta...ben şahsen korkmuyorum aşağı açar belki ama ( çünkü ky çok paniklemiş durumda) sonrasında yoluna devam eder...harun yaklaşık 2.5 milyon malda ki satmaz satamaz 6 ay,info 1.3 milyon deniz 1milyon yatırm 2 milyon malda ...halkbandaki ky yi saymıyrm...çok filmler dönecek daha ama bekliyoruz bekleyeceğiz...
    ne demiş atalar sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer demişler. malum hisse sabıkalı olunca spk hisse hareket çekmeden önce peşinen cezayı keselim demişler.

6. Twitter da bu Harun u görüyordum gerel e isimler takıyordu, yok uv ışını yok Elon Musk falan demek bu yüzdenmiş.
    Benim anlamadığım, teknik olarak zaten doğru çalışıyordu ama bu adam sayesinde mi gitmiş yoksa tekniğe uygun şekilde bu adamdan bağımsız mı gitmiş, sizlerin düşünceleri nedir merak ediyorum ?

7.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Twitter da bu Harun u görüyordum gerel e isimler takıyordu, yok uv ışını yok Elon Musk falan demek bu yüzdenmiş.
    Benim anlamadığım, teknik olarak zaten doğru çalışıyordu ama bu adam sayesinde mi gitmiş yoksa tekniğe uygun şekilde bu adamdan bağımsız mı gitmiş, sizlerin düşünceleri nedir merak ediyorum ?
    Harunun hiç bi suçu günahı yok tam tersine yatımın putluğundan kurtarmıştı kağıdı...

8.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku

1 HAZİRAN-8 HAZİRAN arası alan-satanlar

tahtada Gedikten işlem yapanıın değil Yatırım finansman ve Merry den baskılayanın ceza alması gerekirdi.

Gedikten adam 2.3 milyon lot mal almış o mal alınmasa biz zaten daha çok ağlardık, şirket bu haberleri neden duyurmuyor diye.

Şİmdi şirket gene 3 maymunu oynayacak ve ürünlerinin haberini KAP ta duyurmayacak.

Yatırımcı ilişkisi Önder Bey i arıyacağız yerinde gene olmayacak, mail atacağız gene cevap yazmayacak.

Yarın da arayacağım gene yerinde yok derlerse SPK ya şikayet edeceğim.

Gerelin yaptığı ürünleri gene kendi çabalarımızla bulacağız.

Açıkçası ilk defa brüt takas cezası alan biz değiliz, brüt takas bazı tahtalara çok olumlu bile yansıyor. İlk günleri atlatalım yeterki.

Sayfa 3/95 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •