Sayfa 38/98 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 781 madde; 297 - 304 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. AK satışa devam

Yüksel sessiz Önder sessiz

Sessiz kalın bakalım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Patron da ne kadar acımasız ve vicdansızmış. Borsanın ralli yaptığı zamanda şirketi de değerlenecekti. temmuz başından beri 5800000 lot sattı ve sata sata devre kestirdi. Aynısını tesla haberi ile de yapmış okuduğuma göre. Ne desek az bu patron için. 5,91 de stop olmuştum iyiki stop yapmışım. Bi daha bu şirkete bulaşanı öpsünler.

3.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    WEISER ASSET MANAGEMENT LTD:18.161.586 lot kaldı
    halka açıklık oranı %7u0 den %77 ye çıktı.

FIDELITY CLEARING CANADA ULC ye yollladığı 3.8 milyon lotu ve

WEISER ASSET MANAGEMENT LTD den de sattığı 2.7 milyon lotla aşağı yukarı 6 milyon lotu piyasaya yedirdi.

ahh be patron geldin 72 yaşına hala garip garip işlerle uğraşıyorsun.

düzeltmenin bitmesini beklemek gerek. yada akdan gelen satışların bitmesini beklemek gerek.
    Patron şirketi tamamen halka arz edeceksin heralde..
    Halka açıklık oranı %80 oldu.
    %69 dan %80 yaptı adam.. ;)

4. Dün 2000 TL ile kol kesmeeydim bugün 15.000 bin zarar edecektim bunun patronu kansizin önde gideni söyleyim benim bedduami alan şirketten iflah olmaz bu şirkette sizde kurtulduktan sonra batsın ekmeğe muhtaç kalsın bunun patronu

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. GÜN SONU

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Dün 2000 TL ile kol kesmeeydim bugün 15.000 bin zarar edecektim bunun patronu kansizin önde gideni söyleyim benim bedduami alan şirketten iflah olmaz bu şirkette sizde kurtulduktan sonra batsın ekmeğe muhtaç kalsın bunun patronu

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aminnnnn ����

7. dün brütten çıktı kağıt gider diye 5.94 den 5.000 lot aldım kap bekleniyor diye satamadımda 3000 tl zarar var önceki hareketleri bilen gerelzede arkadaşlar bu kağıdın hareketleri nasıldır mesela yarın açılışta yine tabanmı yapar ne yapar

8. Patronun satması kağıdı çökertti malumunuz ...fakat patron satışı önemli değil bundan sonraki süreçte siparişleri adam gibi kapa yollarsa hiç sıkıntı değil hatta...bakınız şuan borsanın en primli hissesi tartışmasız hubvc gedik ve rtabl lardır ve tamamında patron sattı ve halka açıklıkları mesela hubvc de 84 ...ben şahsen bu hisseyi alırken patronun o malları satacağını çok iyi biliyordum bu riski satn almıştım yani ...asıl olan şirketin temelidir ...pandemi şiddettleniyo uvc cihazlarına ilgi artmak zorunda ...gelebilecek ilk siparişte fiyat nerelere gider ??? Bekliyoruz bekleyeceğiz kim almış kim satmış basit konular bunlar takılmıyrm ...

Sayfa 38/98 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •