Sayfa 4/98 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Twitter da bu Harun u görüyordum gerel e isimler takıyordu, yok uv ışını yok Elon Musk falan demek bu yüzdenmiş.
    Benim anlamadığım, teknik olarak zaten doğru çalışıyordu ama bu adam sayesinde mi gitmiş yoksa tekniğe uygun şekilde bu adamdan bağımsız mı gitmiş, sizlerin düşünceleri nedir merak ediyorum ?
    Cuma Harun o malı almasaydı tavan olmazdı hisse.

Yatırım cuma sabahı 1.5 milyon sattı Harun aldı, yatırım malı kaptırınca öğleden sonra yukarı çizmek zorunda kaldı.

Harunda hala 2 milyon mal var. istese bugün verir geçerdi. heralde o da gelebilecek haberlere oynadı..

ama şirket malını kımseyle paylaşmak istemediğinden basit birkaç açıklamayı Kapa bile yollamıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku

1 HAZİRAN-8 HAZİRAN arası alan-satanlar

tahtada Gedikten işlem yapanıın değil Yatırım finansman ve Merry den baskılayanın ceza alması gerekirdi.

Gedikten adam 2.3 milyon lot mal almış o mal alınmasa biz zaten daha çok ağlardık, şirket bu haberleri neden duyurmuyor diye.

Şİmdi şirket gene 3 maymunu oynayacak ve ürünlerinin haberini KAP ta duyurmayacak.

Yatırımcı ilişkisi Önder Bey i arıyacağız yerinde gene olmayacak, mail atacağız gene cevap yazmayacak.

Yarın da arayacağım gene yerinde yok derlerse SPK ya şikayet edeceğim.

Gerelin yaptığı ürünleri gene kendi çabalarımızla bulacağız.

Açıkçası ilk defa brüt takas cezası alan biz değiliz, brüt takas bazı tahtalara çok olumlu bile yansıyor. İlk günleri atlatalım yeterki.

Dostum adam sırf bugün yapıkrediden 700bin mal aldı ve satmadı ...yani toplam 3 milyon malı var aşağı yukarı...zaten kendisi de şirketin % 4.9 unu aldım diyo

3. Brüte alınan hisseler bayağı çoğaldı artık.

hangi hisseye gireceğime şaşırdım .

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4. İlk defa aldığım bir hisse brüt takasa girecek yarın nasıl bir işleyiş olur tecrübesi yada bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Bu haberin hissedeki etkisi nasıl olur

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kg7373 Yazıyı Oku
    İlk defa aldığım bir hisse brüt takasa girecek yarın nasıl bir işleyiş olur tecrübesi yada bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Bu haberin hissedeki etkisi nasıl olur

Brüt takasın tek olumsuz yanı aldığın hisseyi ertesi gin satabiliyorsun.

bir de tahtada eskisi kadar her kademeye kalın alış satış lotu yazan olmuyor. Çünkü kredili işlem yasak (burasıda olumlu) .

Borsamızda şuan 40 hisse de Brüt takas uygulanmaktadır.

İlk günlerde biraz panik olur ama sonra toplarız diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Dostum adam sırf bugün yapıkrediden 700bin mal aldı ve satmadı ...yani toplam 3 milyon malı var aşağı yukarı...zaten kendisi de şirketin % 4.9 unu aldım diyo
    3.9 milyon alması lazım o zaman.
    ödenmiş sermayemiz 80 milyon.

Gediğin yanında Yapı tacirler belki de info onun hesap.

7.  Alıntı Originally Posted by kg7373 Yazıyı Oku
    İlk defa aldığım bir hisse brüt takasa girecek yarın nasıl bir işleyiş olur tecrübesi yada bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Bu haberin hissedeki etkisi nasıl olur

Olumsuz hiçbir etkisi yok ( kynin pskolkisi hariç) tamtersine olumlu yönü daha fazla ...harun şirketin % 4.9 unu topladı ve 6 ay satamayacak ...peki patron napacak ??? Benim şahşi fikrim mantıken mal toplamak için yukarı sürmek zo rum da...ben buralardan vermem şahsen ama herkesin kararına saygılıyım ...asla yatırım olarak algılamayın kağıt düşerse sövme kalkarsa teşekküre gerek yok

8. Benim Tahminim, eksi açarız, sert hareketler, hissede yeni maliyeti 4 civarı olanları iki üç gün hırpalarlar (ellerindekileri alabilmek için) baktılar istedikleri malları topladılar, hop yukarı yukarı yukarı....
    Ama önümüzdeki 2-3 gün pek iyi geçmeyebilir, uçakta türbülansa girmek gibi bişey, kemerleri bağlayın ve ekranımızı kapatın...
    . Büyük olasılıkla da yanılıcam. Umarım yanılırım.

Sayfa 4/98 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •