Sayfa 5/98 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Olumsuz hiçbir etkisi yok ( kynin pskolkisi hariç) tamtersine olumlu yönü daha fazla ...harun şirketin % 4.9 unu topladı ve 6 ay satamayacak ...peki patron napacak ??? Benim şahşi fikrim mantıken mal toplamak için yukarı sürmek zo rum da...ben buralardan vermem şahsen ama herkesin kararına saygılıyım ...asla yatırım olarak algılamayın kağıt düşerse sövme kalkarsa teşekküre gerek yok
    Harun Karaman 'a işlem yasağı yok.

2.  Alıntı Originally Posted by sahinsukru Yazıyı Oku
    VAR.

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Net Holding A.Ş. (NTHOL) ve Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcı hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 09/06/2020 tarihinden itibaren 6 ay süreyle Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı, Brüt Takas ve İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Yatırımcı Adı ve Soyadı

MKK Sicil Numarası

HARUN KAHRAMAN
    31263931

3.  Alıntı Originally Posted by sahinsukru Yazıyı Oku
    Bari yok deme !!! Bir bilene sor...heg dostuma teşkrlerimle

4. Ben gersan a twit atacam, yatırımcı ilişkileri pozisyonunuza Önder bey in müdürü olarak sn HEG i önereceğim

5.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Ben gersan a twit atacam, yatırımcı ilişkileri pozisyonunuza Önder bey in müdürü olarak sn HEG i önereceğim
    Gecenin en güzel yorumu olmuş bence deeee

6.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    VAR.

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Net Holding A.Ş. (NTHOL) ve Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcı hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 09/06/2020 tarihinden itibaren 6 ay süreyle Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı, Brüt Takas ve İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Yatırımcı Adı ve Soyadı

MKK Sicil Numarası

HARUN KAHRAMAN
    31263931
    Nerede burada işlem yasağı ? Açığa satış zaten yasak, kredili işlem, brüt takas ve internetten işlem yasağı var. Aracı kurumdan işlem yapabilir.

7. Yarın kötü bir sürprizle uyanmamak ümidiyle cümleten hayırlı geceler

8.  Alıntı Originally Posted by sahinsukru Yazıyı Oku
    Nerede burada işlem yasağı ? Açığa satış zaten yasak, kredili işlem, brüt takas ve internetten işlem yasağı var. Aracı kurumdan işlem yapabilir.
    abi adama daha nasıl yasak gelecek . daha ne olsun.
    brüt takas kredili vss herşey var. adamın tüm oyun alanını kapattılar işte.

bir tek aracı kurumu telefonla arayarak işlem yapabilir yada kuruma gidip orada işlem yapabilir( bu son kısımdan emin değilim)

bir traderin kredili işlem ve internet işlemini yasaklamak demek ciddi bypass amelyatı yapmak demektir

Sayfa 5/98 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •