Sayfa 54/95 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 759 madde; 425 - 432 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Teknik olarak hisse yükselişi sindirdi bir çok şirketin abartılı fiyatlamasından sonra gerelin fiyatı çok makul seviyelerde kaldı üstelik döviz ve altındaki yükselişte göreceli olarak fiyatı ucuzlattı şimdi togg olsun veya olmasın batarya geliştiren üreten bir firma var herkim ne yaparsa yapsın ancak burdaki değerlenmenin önüne geçemez Türkiye cds lerindeki düzelme ve dünyadaki para bolluğu sıfır faizde olan miktarın çokluğu illaki bu gelişmeler ışığında yatırımcı çekecektir tahtada baskı yapılıyor ancak rüzgarın burdan yana esmesine bence çok az kaldı togg ile ilgili çimento nasıl yükseliyorsa ileride böyle hareketlere karşı şimdiden aşina olun hissenize sahip çıkın rusyadaki gelişme ise üretim ve pazarlama açısından bence çok güzel bir gelişme zira burdan yıllardır oto pazarından uzak duran rusyanın modernize edilmiş araçlarla pazara gireceğinin işareti gelecek elektrik ve batarya teknolojisinde o deryadan bir damla gereli ihya eder kaldı ki şirketin diğer operasyonlarında da olumsuz bir durum söz konusu değil bir takım enerji ve elektrik hisseleri nerelere gitti
    Şahsen sonuna kadar hisseye güvenim var hatırı sayılır bir kar etmeden asla çıkmayı düşünmüyorum herkese bol kazançlar ASLA ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

2. Bu ayın 29 unda GEREL in tesis açılışına sayın Cumhurbaşkanı katılacak gibi bir haber vardı, yanlış hatırlamıyorsam. Ne dersiniz, yeni bir havadis çıkar mı ortaya?

3. Stop loss çalıştı, elveda dedim. Size bol kazançlar.

4. Ford Otosan Türkiye'nin ilk "Batarya Montaj Fabrikası"nı kuracak
    Ford Otosan, elektrikli araçlara dönüşüm sürecinde büyük önem arz eden 'Batarya Montaj Fabrikası'nı 2022 itibarıyla Kocaeli'de hayata geçireceğini açıkladı
    Ford Otosan, Türkiye'de üretilecek ilk tam elektrikli ticari araç, Ford E-Transit'in üretim sorumluluğunu almasının ardından elektrikli araç dönüşümünde önemli rol oynayacak yeni yatırımını duyurdu.

Şirketin açıklamasına göre elektrikli araçlara dönüşüm sürecinde büyük önem arz eden 'Batarya Montaj Fabrikası'nı 2022 itibarıyla Kocaeli'de hayata geçirilecek.

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, "Ford Otosan olarak, Kocaeli Fabrikalarımızdaki elektrikli araç üretim ve yatırım çalışmalarımızı şimdi de "Batarya Montaj Fabrikası" ile bir adım öteye taşıyoruz. Ülkemizde otomotiv sanayinin elektrikli araç yolculuğuna öncülük ediyoruz. Türkiye'nin ilk ve tek entegre elektrikli araç üretim tesisi olacağız" dedi.

Ford'un elektriklenme stratejisi kapsamında yeni bir aşamaya geçtiklerini vurgulayan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, "Şimdi de tamamı Ford Otosan mühendisleri tarafından tasarlanan batarya montaj fabrikamızı kurmak için çalışmalara başladık. Böylece, Kocaeli Fabrikalarımızın Türkiye'de ilk ve tek entegre araç üretim tesisi olması yolunda önemli bir adım attık." dedi.

Türkiye'de üretilecek ilk tam elektrikli ticari araç olan Ford E-Transit, 67 kWh 400 Volt lityum iyon pil ile 350 km'ye kadar menzil sunacak.

5. Hissede hareket yok sayfa boş kalmış.

6. Hissede kimsecikler kalmamış. Resmen uyuttular.

7. Kim niye kalsın.. bir fabrika açılışı yapacaklar Erzurum da, sanki uzaya uydu fırlatacaklar.. ulan yap açılışı tanıt fabrikada ne ürünü yapılacak, hisse fiyatlarsa fiyatlasın.. millet bezdi

CPH1893 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilancosu guzel olmasada sirketin potansiyeli teknik olarak dusuncem uzun vade ekmek yedirir diye takibe aldim..

Sayfa 54/95 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •