Sayfa 64/98 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by many many Yazıyı Oku
    Merhaba Gerelci arkadaşlar. Bu hisse nasıl, almayı düşünüyorum, fiyatı biraz yüksek gibi. Bana yardımcı olurmusunuz.
    Hoşgeldin many many. Sen daha iyi bilirsin. Eski gerek ortaklarından kimse kalmadı.

2. Hoşbulduk firat yilmaz, doğru dersin eskilerden kimse kalmamış. patron amacına ulaşmış gibi görünüyor. O değil de ben ESTİVAL İLE MALASAV a çok üzüldüm. Biz uzun vadeciyiz diyorlardı. Belki de buradadırlar. Burdaysalar görelim eski dostlarımızı.Forumun tadı yok. Şenlensin bulası

dansöz gibi hisse

al-sat yapabilene servet vaadediyor

4. Spek çapsız ve vizyonsuz şirket emin adımlarla devlet desteği ile büyüyor o hala üçün beşin hesabında ...
    UV ve batarya fabrikası yeter diğer işleri bir yana ama elinden alacaklar yakında öyle hissediyorum
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

6. Bu izin çok önemli tüm hastaneler AVM ler kurum kuruluş evlere kadar ne varsa havalandırması olan yerler yasa ile taktırılır onca üretim var hemde yerli malı devlet seve seve çıkarır yasayı spek hareketlere aldanıp projeksiyonunuzdan vazgeçmemeyi tavsiye ederim artık gelsin siparişler zaten hepsinin alt yapısı bence hazırlanmıştır
    Neyse yatırım tavsiyesi değildir bol kazançlar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

7. kontrolmatik 1 dolardan 10 dolara çıktı.. gerel de o kadar olmasa da 3 ün 1 inin 3 katı olsa.. potansiyel var mı var.. sadece şarj lazım...

şarj aleti var ama şarj aletine gelecek elektirk yok

Sayfa 64/98 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •