Sayfa 81/98 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 641 - 648 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Yüksel bir kap attın ben neyi yalanladığını anlamadım şirketi sattın ama işçi çıkarılmayacağına mı söylüyor SPK bu ne diyor kap haberi ile siz anladınız mı y.t.d yalanhaber yapan basına dava açacakmışım Yüksel😂 ono unutmuşsun yazmayı😂SPK su tahtayı geçici bir süre kapata adam gibi bir kap atsın Yüksel y.t.d

2. https://www.tempogazetesi.com/m/zong...ma-h42277.html BAK YÜKSEL Basın fabrikada çalışanları kaynak göstermiş kısacaYÜKSEL YALAN Söylüyor diyor SPK işçiler biliyor Yüksel yatırımcısına kap ta masal okuyor SPK bu rezillik rezillik içsel bilgiyi fabrika çalışanları bilecek ama yatırmcı ya Yüksel masal kap haberi atacak formaliteden y.t.d

3. Yüksel senin %18küsürlük hisseni alacak şirket veya kişi kimse gönüllü çağrımı yapacakta işçilerinin bildiğini yatırımcılardan gizliyorsun y.t.d sadece düşünüyordum ytd

4. Yüksel yüksel
    Son düzenleme : ixsir4; 27-01-2023 saat: 16:30.

haftalıklar dikkat çekici... CRLN direnci 9.30
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Bu korkunç felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce mevlamız gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar versin enkaz Altında sağ kalan vatandaşlarımıza bir an ulaşmağı sağ Salim kurtarılmayı yüce mevlamızdan duacıyız ALLAH Yar ve v yardımcımız olsun

7. yeni yönetim kurulu üyesi,
    üye olup, birkaç kuruş huzur hakkı almaya mı geldi?
    yoksam ortak olmaya mı geldi?
    Bakalım tahsisli gelecek mi?
    bir dolardan aşağı olmasın kardeş, yoksam hakkımı helal etmem.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. erkan izgi yükselin payların sen mi alacaksın yeni patron sensiiinnnnn gersan da yönetim kurulu üyeliği tüm işlerinde buna nasıl vakit ayıracaksın birkere yükseli sülalesi ile satın alırsın) yükselin altındasin yakıştıramadım bu amerikalı senmisin yoksa alt taki sadece birkısım gersanı alıp izgi holdingle birleştirmemi fikrin ben olsam alır birleştiririm girsürür yeferruattan kurtulurm erkancığım bak siirtlilerden yamuk adam cıkmaz ama ytüksel yamuk dikkat et derim .y.t.d.....

Weybridge Asset Management, Bay Erkan İzgi ile Growth Fund Vector Nineteen portföyü kapsamındaki anlaşmayı onayladığını duyurdu. Dört döngüsel finansman diliminin her biri 28 milyon dolarla sınırlıdır ve toplam 112 milyon dolardır. Müzakereler ve fonun yerine getirilmesi, herhangi bir katılımcıya Bay Erkan İzgi'nin astı münhasıran yöneteceğini açıkça bildiren fonun menkul kıymetleştirme hükümlerini uyumlu hale getirmek için Erkan girişiminin tamamına sahip olduğu bağımsız bir alt kuruluşuna verildi. Üzerinde anlaşmaya varılan SPAC hedefine değişmez önkoşul eklenerek, işlem Adriyatik rafinerisi için %30 indirim ve SPAC hedefinde yer alması için ileri provizyon hakları ile Erkan Bey'e ön planda güçlü bir el sağladı. LPG depolama ve dağıtım tarafında %90 indirim için arka arkaya yan ürün seçeneği. Üzerinde anlaşmaya varılan iş hacmine ek olarak, her dilim fonlama, Growth Fund için kapanış tarihinden itibaren 90 gün içinde dönüştürülebilir bir hisse senedi opsiyonunu tetikler ve kendi direktifleri kapsamında opsiyonları dengelemek için tam haklara sahiptir.

Adriatica, her biri 28 milyon ABD Doları ile sınırlanan 4 döngüsel finansman diliminden ilkiyle, bir yandan, iş hacminin kısa vadede 3.000 BPD'lik yarı işleme için ek bir ek kapasite alımına katkıda bulunmasını ve tam 10.000 BPD'ye yükselmesini bekleyecektir. iki ara sınavda işleme alınır.

Katılımlar, mevcut çeyrekte küresel yan ürün talebindeki toparlanma üretimdeki artışı geride bıraktığından, rezervlerin önümüzdeki yıl bahar bakım sezonu öncesinde ilk çeyrekte yeniden artmasını bekliyor.

Erkan Holding, Avrupa ve Asya'da 22'den fazla LPG ve Petrol dağıtım merkezine sahiptir ve işletmektedir.
    Jake Hendricks
    Weybridge Varlık Yönetimi

Sayfa 81/98 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •