Sayfa 95/98 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 753 - 760 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. @Berkan_Bayram
    ��Önceki gün Elektrikli Araç şarj soket standartlarını paylaşmıştım.
    ��22-50-300kW derken, şimdi MW seviyesinde şarjlanmalara doğru gidiyoruz.
    ��Yüksek kapasiteli eKamyon ve türevleri için, mecburen Soket tipleri ve enerji altyapısı da buna göre değişiyor.
    ��Tesla burada da kendine has bir standart belirlemek üzere. 10 yıl önce elektrikli kamyon ve otobüs birer projeydi. Teknoloji ve talepler belirlendikçe, uygun altyapıları da ortaya çıkmaya başladı.
    ��Daha önce yazmıştım ���� Türkiye olarak bize özgü soket tipi ve #şarj standardını belirleyebilirdik. Japonya, Çin ve ABD'nin kendine özgü standartları olduğu gibi.
    ��Örneğin Aselsan projesi #Pantograf gibi yüksek voltaj şarj çözümlerini millileştirmeliyiz. Yerli firma #Gersan üretimi, YV pantograflar için pazar oluşturmalıyız.
    ��Şu an bu teknoloji platformu yerli ürünlerimiz için bir fırsat noktasında, bunu kaçırmayalım...HADİ BALIM ASELSAN-GERSAN İŞBİRLİĞİ ANLAŞMA SONUC VERMİŞ GİBİ Y.T.D

2. şimdilik beklentilerimin hiçbirini karşılamadın. yazıklar olsun. bana çok pahalıya patladın. borsanın keyfini kaçırdın benim için.
    amaa sabırlama beklemeye devammm
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3. Gerelde hisse devri
    Teknosa ile şarj satış anlaşması
    6 milyon dolar iş
    Yeni makina ve tevsi yatırımı
    Teşvik kapları geldi
    Burda kimse yorum yapmamış

4.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Gerelde hisse devri
    Teknosa ile şarj satış anlaşması
    6 milyon dolar iş
    Yeni makina ve tevsi yatırımı
    Teşvik kapları geldi
    Burda kimse yorum yapmamış
    sayfada tek ben varım.. baktım kimse yazmıyor. sessizliği bozmayım dedim
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5. kısada güzel gittik. buralarda dinlenmesi güzel olacaktır. (3 hanelere gelince anca benim zararımı çıkartıcaksın gerel )

şirket kabuk değiştiriyor, göz ucuyla hisseyi takip eden yatırımcılar yavaş yavaş tahtaya gelecektir. Yeter ki güzel haber akışı devam etsin ve bilançolara yansısın. bi de hisse devrinin kaç tl olduğunu bilebilsek , oralar dip bölge deriz.

belki biraz iddaalı olacaktir amaa bi gesan hareketi gelirmi acaba diye de umut ediyorum.

kısa yazıp kaçayım. sayfadaki sessizlik güzel

6. 3 aylık çocuğum için biriktiriyorum. Foruma bugün katıldım selamlar. 👋

7. 2024 kar beklentiniz nedir acaba? Hesap yaptınız mı? Ayrıca aldığı işlerin ne kadarı 2024 içinde yetişecek? Birde şu bedelli, bedelsiz, tahsisli çıkmazı mevcut...
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    kısada güzel gittik. buralarda dinlenmesi güzel olacaktır. (3 hanelere gelince anca benim zararımı çıkartıcaksın gerel )

şirket kabuk değiştiriyor, göz ucuyla hisseyi takip eden yatırımcılar yavaş yavaş tahtaya gelecektir. Yeter ki güzel haber akışı devam etsin ve bilançolara yansısın. bi de hisse devrinin kaç tl olduğunu bilebilsek , oralar dip bölge deriz.

belki biraz iddaalı olacaktir amaa bi gesan hareketi gelirmi acaba diye de umut ediyorum.

kısa yazıp kaçayım. sayfadaki sessizlik güzel
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. YK bir yere kadar şirketi getirdi yatırımcının suyunu sıktı. Çok beddua da aldı. Diyelim ki finansal sıkıntı yaşıyordu o da bu şekilde dükkanı çevirmeye çalışıyordu.

Hissenin bu hareketleri Ei'ye yakışmıyor. Kendisinin bir itibarı var bu tahtanın böyle hareketlere ihtiyacı yok. Her gün tavan gidilsin denmiyor ama malın bir fiyatı var fiyatı baskılama ve belli yere hurra götürüp mal boşaltma tahta da cirit atan çapsızlara yakışır.

Ei sende yarın bu şirketi bir yere getirip belki ortak alacaksın! belki satacaksın! ama dün adını bilmeyenler adını bu şekilde hatıralarda tutmasın. Sizin ailenize yakışmaz son tahlill de layığını göreceğiz.

Sayfa 95/98 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •