Sayfa 35/98 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 781 madde; 273 - 280 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Cyavuz Yazıyı Oku
    Bedelli için satıyorsa eğer bunun adı namussuzluktur. Sattıklarıyla bedelliye katılıcak ve artan parayı cebine indirecekse eğer haram zıkkım olsun milletin hakkı.
    gerel bedellimi verecek.

2.  Alıntı Originally Posted by Cyavuz Yazıyı Oku
    Bedelli için satıyorsa eğer bunun adı namussuzluktur. Sattıklarıyla bedelliye katılıcak ve artan parayı cebine indirecekse eğer haram zıkkım olsun milletin hakkı.
    Nerden çıkartıyorsunuz? Çok enteresan. Sırf bunu yazmak için mi hesap açtınız?

3. Neyin bedellisi yine başladılar patron kaptırdığı malların alım yolunu arıyor oda şirketi kaybedecek ondan sonra hisseler nereye gidiyor göreceğiz elbet paralı bir spek gelip tokati atacak bekliyorum sabırla versin yine alarim o patron isterse versin Akbank üzerindeki satılan mallar ne ayaksa hep karşılıklı çalışıyor bende mal gibi izliyorum

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Ak yatırım kanımızı içmeye And içmiş gibi satıyor. Arada birileri girip topluyor. Vakıf yatırımı bugün ilk defa gördüm tahtada mesela bu kadar güçlü alım tarafında.

Ak kimin malını satıyor ise Allah ne verdiyse veriyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ultraviyole ışın temizleme teknolojisini kullanan bu özel maske iki adet 25,000µW/cm2 UV-C LED aydınlatma ile solunan havayı anında temizliyor.

https://www.cnnturk.com/dunya/maske-...asliyor?page=5

6. Haberi yorumlayacak yok mu?

7.  Alıntı Originally Posted by cesar Yazıyı Oku
    Haberi yorumlayacak yok mu?

Pozitif bi haber şirket için ...daha ne olsun 18 ay ödemesiz 84 ay yüzde 8 faiz ...en önemlisi şirket in bedelliye gitmesine gerek kalmadı ...

Sayfa 35/98 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •