Sayfa 31/98 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 780 madde; 241 - 248 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Yabancı fonun birisi 5.96 olmuş
    Diğer yabancı 22.17 dolaylı ise 30.83 gözüküyor
    Yine garip işler bakalım ptesi bu değişim
    Borsa istanbulca kapta ilan edilecekmi
    Yikselde fırıldak işler bitmez
    Hayırlısı diyelim
    Dolaylı kısmı hala nası 30.8 olur ??? Halka açık kısmı son satışlardan sonra 69 dan 74 e dayandı ,son iki gün satışlarını da sayarsak 75 lere çıkacak ...anlamadığım şu ; fonların elinde kalan yaklaşık yüzde 27 kalan payların tamamıda satılırsa patronun Yada asıl patronun ( fonlar) şirkettedeki payı sıfıramı düşecek ( ne de olsa altın hisse olayı yok demiştiniz ) ????

2. % 30 oy hakkına sahip 1 adet nama yazılı hisse var arkadaşlar...
     Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Dolaylı kısmı hala nası 30.8 olur ??? Halka açık kısmı son satışlardan sonra 69 dan 74 e dayandı ,son iki gün satışlarını da sayarsak 75 lere çıkacak ...anlamadığım şu ; fonların elinde kalan yaklaşık yüzde 27 kalan payların tamamıda satılırsa patronun Yada asıl patronun ( fonlar) şirkettedeki payı sıfıramı düşecek ( ne de olsa altın hisse olayı yok demiştiniz ) ????

3.  Alıntı Originally Posted by barbarosk Yazıyı Oku
    % 30 oy hakkına sahip 1 adet nama yazılı hisse var arkadaşlar...
    Yani altın hisse ( imyiyazlı ) varmış ????

Sn.kuzey Kaan
    Ben kaptaki resmi bilgileri paylasiyorum delilsiz ezbere yazmıyorum.
    Biri tutmuş 1 hisse imtiyazlı diyor
    Ben ne kapta nede şirketin genel kurul
    Öncesi açıkladığı bilgilendirme kap açıklamasında imtiyazlı hisse ibaresine rastlamadım .
    Yeni yabancı 5.96 pay olmuş burda bilgi paylaşıyor bireysel yatırımcı bilgilensin diye
    Hala imtiyaz var nasıl dolaylı 30.83nasil olur ile uğraşıyorum.
    Kapta bakmasını bilen bunu görebilir vede imtiyaz olmadığını görebilir
    Aksini iddia eden bilgi ve belge ortaya koyar
    Aksi halde kasitlimi yapılıyor acaba diye insanın aklına geliyor.
    Yüksel kardeş bu şirketin sahibi ise neden son genel kurulda vekalet ile katıldı buna ilgi gösterin derim
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.kuzey Kaan
    Ben kaptaki resmi bilgileri paylasiyorum delilsiz ezbere yazmıyorum.
    Biri tutmuş 1 hisse imtiyazlı diyor
    Ben ne kapta nede şirketin genel kurul
    Öncesi açıkladığı bilgilendirme kap açıklamasında imtiyazlı hisse ibaresine rastlamadım .
    Yeni yabancı 5.96 pay olmuş burda bilgi paylaşıyor bireysel yatırımcı bilgilensin diye
    Hala imtiyaz var nasıl dolaylı 30.83nasil olur ile uğraşıyorum.
    Kapta bakmasını bilen bunu görebilir vede imtiyaz olmadığını görebilir
    Aksini iddia eden bilgi ve belge ortaya koyar
    Aksi halde kasitlimi yapılıyor acaba diye insanın aklına geliyor.
    Yüksel kardeş bu şirketin sahibi ise neden son genel kurulda vekalet ile katıldı buna ilgi gösterin derim
    Sagliklar
    Dostum sen bu sayfaya yazmadan önce bu konuları tartışmaya çalıştık ama birtürlü gerçek bilgiye ulaşamadık...yaklaşık 3 ay önce şirket mkk kaydı yaparak 7.6 milyon malı kote ettirdi otomatikmen şirketin halka açıklık oranı 79 dan 69 a düştü nası olduysa ...bir çok ky doçedeki nalların tahtadan alındığını zannederek yorum yaptı , halka açıklış düşmüş doçe toplamış babında ...hali hazırda o malların tahsa da satılacağını da yazdım nitekim çok geçmeden 4 milyona yakını satıldı son 3 gün de...patronun genel kurula vekaleten katıldığını da sorguladk sayın Heg le fakat buna da bi cevap bulamadık ...benim şahsi yorumum bu şirket çoktan el değiştirdi biz ky nin haberi yok ...yoksa sıradan bi elektrik şirketine uvc işi neden verilsin ...yabancı fonlar neden şirketin yüzde 30 u nu alsın ki...???? Neden yababancı bu kadar güzel işler yapan bir şirketin tahtasında gelip bi lot almaz ??? Emeklilik fonları neden almaz ...sorular sorular çık çıka bilirsen

Dostum sen bu sayfaya yazmadan önce bu kon buuları tartışmaya çalıştık ama birtürlü gerçek bilgiye ulaşamadık...yaklaşık 3 ay önce şirket mkk kaydı yaparak 7.6 milyon malı kote ettirdi otomatikmen şirketin halka açıklık oranı 79 dan 69 a düştü nası olduysa ...bir çok ky doçedeki nalların tahtadan alındığını zannederek yorum yaptı , halka açıklış düşmüş doçe toplamış babında ...hali hazırda o malların tahsa da satılacağını da yazdım nitekim çok geçmeden 4 milyona yakını satıldı son 3 gün de...patronun genel kurula vekaleten katıldığını da sorguladk sayın Heg le fakat buna da bi cevap bulamadık ...benim şahsi yorumum bu şirket çoktan el değiştirdi biz ky nin haberi yok ...yoksa sıradan bi elektrik şirketine uvc işi neden verilsin ...yabancı fonlar neden şirketin yüzde 30 u nu alsın ki...???? Neden yababancı bu kadar güzel işler yapan bir şirketin tahtasında gelip bi lot almaz ??? Emeklilik fonları neden almaz ...sorular sorular çık çıka bilirsen
    Sn.kaan ben bu hissede 6 yılı askinsurede
    Varım siz yüksel kardesin vekaletle katilmasin 3 gündür sorguluyor olduğunu yazmışsın.
    Lütfen bir benim eski yazılarıma bir bakınız ilk ne zaman gündeme getirmisim
    Bu şirket yüksel kardeş tarafından yönetiliyor vekaletle ama asıl sahibi muamma
    Bunun peşini ben bırakmam ama sonuca ulasirmiyim bilmiyorum.
    Baktınız mı KAP'a ortaklık yapısına
    Yeni bir ortak pay 5.96
    Ptesi kap gelir muhtemelen

Bu yeni 5.96 pay gözüken 29.04.2020
    Tarihindeki kap açıklamasında ki pay devrini alan kurum olduğunu tespit ettim.
    O kap açıklamasında ki 2 yabancının payı 30..83 idi
    Yani bunlar ya virmanla yada piyasada işlem yaparak paylar oluşuyor.
    Belki sahiplik aynı kurumun ki dolaylı ortak olayı olarak gözüküyor
    Ayrıca yüksek kardeşin vekaletle katıldığı
    Genel kurul ilk değildir.
    17.06.2019 tarihindeki genel kuruldada
    Vekalet ile katılmıştır.
    Bunu hisse nette ilk yazan kişiyim ama herkes fiyata odaklandığı için ilgi görmedi
    Şirkette imtiyazlı ortak kapta yok aksini
    İddia eden elindeki bilgi ve belgeyi ortaya lütfen koysun bizde özür diler doğruyu öğreniriz.

8. gün..

Sayfa 31/98 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •