Sayfa 36/97 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 772 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Brüt yarın son gün sanırım.

Bakalım ne göreceğiz ?
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Bedelli diye milleti yanıltmayin.
    Haa bedelli olabilir mi olabilir
    Bedelsiz olabilir mi o da olabilir.

Ama genel kurulda bu soru 2 kere soruldu.klasik her şirket sahibinin vereceği cevap verildi. İhtiyaç olursa olur dendi.
     Alıntı Originally Posted by Cyavuz Yazıyı Oku
    Bedelli için satıyorsa eğer bunun adı namussuzluktur. Sattıklarıyla bedelliye katılıcak ve artan parayı cebine indirecekse eğer haram zıkkım olsun milletin hakkı.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Yüksel Kardeş'in Weiser Asset Management Limited aracı kurumunda olan 6.500.000 adet hissesi rehin gösterilerek

Şirketimiz ile Silo Equity Partners SPC arasında 18 ay ödemesiz 84 Ay vadeli ve %8 Türk Lirasına sabit basit faizli 23.237.760 TL anapara tutarında kredi kullanımı için kredi sözleşmesi imzalanmıştır.Bu itibarla, 18 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere 84 ay vadeli kredinin, üçer aylık dönemlerde faiz ödemeleri olacaktır.

Weiser Asset Management Limited şirketinin 18 milyon lotu var. bunun 6.5 milyonu rehin olarak verildi. geriye kalan 12.5 milyonu patron satmazsa güzel
    Fidelitydeki lotlar bugün itibariyle bence yaklaşık 1.5 milyona düştü. orası biter bu hafta.

çekilen kredi ve ödenecek faiz tutarına bakacak olursak;
    23.237.000,00 lira tutarındaki anaparanın 84 ayda yıllık %8,00 faiz oranı üzerinden ödecek faiz tutarı 13.012.720,00 liradır.

Süre sonunda ödenecek toplam tutar 36.249.720,00 liradır.

asıl mesele bu parayla şirket ne yapacak? henüz belli değil.

bu soru hakkında fikri olan var mı?

rehin verdiği hisselerin maliyetini bulurken 23 milyon gibi mi seçmeliyiz yoksa 36 milyon üzerinden mi hesap yapmalıyız?

ya da Silo equity Parners kimdir sorusu aklımıza gelebilir? neticede parayı onlar verecek.

Bu konu hakkında biraz araştırma yaptım ama web sitesi sadece tek bir sayfadan ibaret.

Şirket bilgilerini araştırdığımda bir sitede vergi cenneti Cayman İslands yazısını gördüm. Şirketin kuruluş yeri orası mı acaba?

buı web sitesinde öyle yazıyor: https://www.datocapital.ky/companies...tners-Spc.html

özetle
    bedelli yapmaması olumlu.
    faiz oranı vss herşey makul.

parayı aldığı fonun kim olduğunu bilmemek ise olumsuz.

soru işareti olan yerler: para nerede kullanılacak?
    gelen parayla hisse geri alımı asla yapmamalı..
    kapasite artışı, ya da yeni hikayelerde kullansa harika olur.

ama tabii patron bilir.
    Son düzenleme : HEG; 07-07-2020 saat: 23:48.

4. İnşALLAH bi yatırım hikayesi çıkarda hisse uçar...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bugün güzel bir yeni yatırım haberi yollarsa kendini affettirir Yüksel

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ruhumuza Fatiha tebrikler patron böylece içimizden geçeceksin Allah belanı versin

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Bu oközü beklerken onca hisse kaçtı acimi doholden alacağım sizlere bu ş ... Patronla bol kazançlar benden aldığı paralar haram zıkkım olsun

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku

özetle mayıs ayından temmuz ayına kadar
    WEISER ASSET MANAGEMENT LTD. :24.661.586 elinde vardı.

daha sonra bunu
    WEISER ASSET MANAGEMENT LTD:20.861.586,00
    FIDELITY CLEARING CANADA ULC:3,8 milyon olarak değiştirdiler. (toplam lotları aynı kaldı temmuz başına kadar)

temmuz ayında ise
    WEISER ASSET MANAGEMENT LTD:18.161.586,00 düştü (-2.7 milyonluk düşüş)
    FIDELITY CLEARING CANADA ULC nin payı ise bence 3.8 milyondan 2.3 milyona düşecek (-1.5 milyonluk satış)

yani temmuz ayında 4.2 milyonluk fon çıkışı bence şuana kadar gerçekleşmiştir.
    yani iki fonun bugün itibarişle bence elinde 20 milyon lot kalmıştır. halka açıklık oranının ise %70 den %75 e çıktığını tahmin ediyorum.

foruma resim yüklemesi ve ayar yapması biraz zor olduğu için biraz karışık anlatmış olabilirim. kusura bakmayın. ancak kanıtsız 4 milyon satış yapıldı demek istemedim.

özetle 2 fondan 4.2 milyon lot satış gerçekleşmiştir.
    halka açıklık oranı da %70 den %75 e çıkmıştır.
    WEISER ASSET MANAGEMENT LTD:18.161.586 lot kaldı
    halka açıklık oranı %7u0 den %77 ye çıktı.

FIDELITY CLEARING CANADA ULC ye yollladığı 3.8 milyon lotu ve

WEISER ASSET MANAGEMENT LTD den de sattığı 2.7 milyon lotla aşağı yukarı 6 milyon lotu piyasaya yedirdi.

ahh be patron geldin 72 yaşına hala garip garip işlerle uğraşıyorsun.

düzeltmenin bitmesini beklemek gerek. yada akdan gelen satışların bitmesini beklemek gerek.

Sayfa 36/97 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •