Sayfa 91/98 İlkİlk ... 41818990919293 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 721 - 728 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    ohaa alabildiğime inanamıyorum. 150 mmilyon dolarlık sözleşme . varmı öngörüsü olan
    yüksel ya cok hayır sever ) !,ya 150 milyon dolarlık anlaşma plavra ! ya da son kez cırpma ve ya sendika ile uzlaşmaya giden görüşmelerin sonucunu görmek ayağına birşey deniyorlar ola bilirlet ama sonuc olarak ya seve seve götürecekler ya da .... karar onların biz seyirciyiz izliyoryz .y.t.d

2. Bence bu Yüksel denen adam çok p....KY 15 milyon üzeri işlem oldu,tavan olacaksa olmalıydı,2 gündür sığ hacimle tavan götürdü,şimdi pazarlama görüntüsü var...ben bir bölümünü sattım,tekrar 15-16 olursa yerine koyarım.

3. 150 milyon dolar sipariş
    Alan bir firma niye düşer

4. metal iş sendikası ile anlaşamadı arabulucu ya gidildi her halde bu baskılıyor , arabulucu süreci başlıyalı 1 ay oldu ne sendikadan nede şirkewtten tık yokk bu sürec kac ay sürüyorsa artık....y.t.d

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    metal iş sendikası ile anlaşamadı arabulucu ya gidildi her halde bu baskılıyor , arabulucu süreci başlıyalı 1 ay oldu ne sendikadan nede şirkewtten tık yokk bu sürec kac ay sürüyorsa artık....y.t.d
    Arabulucu süreci 2 ay ,1 ayı geçti ,hisse de ben de bu belirsizliğin baskı yaptığıni düşünüyorum,hayırlısı artık.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Arabulucu süreci 2 ay ,1 ayı geçti ,hisse de ben de bu belirsizliğin baskı yaptığıni düşünüyorum,hayırlısı artık.
    başkanlık sistemi geldikten sonra siz hiç tis de anlaşamayıp grev yapan işletme duydunuz mu ? bakanlık iznine tabi o işler artık.

fark zam / yapılan iş baktığınız zaman konuşulması bile abes olan şeyler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by zifige Yazıyı Oku
    başkanlık sistemi geldikten sonra siz hiç tis de anlaşamayıp grev yapan işletme duydunuz mu ? bakanlık iznine tabi o işler artık.

fark zam / yapılan iş baktığınız zaman konuşulması bile abes olan şeyler.
    Evet haklısın,bununla ilgili bir açıklama ve haberler gelse iyi olacak artık,beklemekten yoruldum artık, aylardır bekliyorum.

8. https://advercharge.eu/the-first-bat...are-now-alive/ teslimatlar tam gaz gersan kurumsal olduğu icin herhal yatırımcıları bilgilendirmiyor) yönetimdekiler biraz yönetici kişiliğiniz olsun y.t.d (teslimatlar başladı filan diyin yav siz nasıl insanlarsınız.) y.t.d

Sayfa 91/98 İlkİlk ... 41818990919293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •