Sayfa 94/98 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 745 - 752 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    sormayın hocam ,bi de ben pek bölemiyorum. full bfrendeydim. bilanço oyunuyla düşürdüler. gerçi satmamış olsaydım da bfrende artık sadece %25 bırakırdım. yanii %100 kaçırdım desem; 2024 de gerel in bunu telafi edeceğine inanıyorum.
    hakkımızda hayırlısı artık. hepimize hayırlı kazançlar
    sayın joker gerel aldığı siparişler sermayesinin 40 katı 2024 den bende ümitliyim.yalnız değerli yorumlarınızı eksik etmeyin.
    Son düzenleme : pamuk01; 13-10-2023 saat: 14:40.

2.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    gerel gidiyordu ama bfren şov yapıyordu. içimizde buruk bir sevinç
    ama buna da çok şükür diyoruz.
    umarım bu farkı 2024 de kaparsın gerelciğimm...
    sayın joker hocam nerelerdesiniz yorumlarınızı özledik az önce bir mikdar daha sepete attım maliyet düşürme hemde lot sayısı arttı.

3.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    sayın joker hocam nerelerdesiniz yorumlarınızı özledik az önce bir mikdar daha sepete attım maliyet düşürme hemde lot sayısı arttı.
    hocam attık kenara bekliyoruz. bfren kaçırmam sebebiyle bi süre borsaya küstüğüm için de çok bakmıyorum bile.
    ben orta vade gerel e çok dokunmayı düşünmüyorum. hakkımızda hayırlısı artık.
    ama bizi yoracaklar bellii
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    hocam attık kenara bekliyoruz. bfren kaçırmam sebebiyle bi süre borsaya küstüğüm için de çok bakmıyorum bile.
    ben orta vade gerel e çok dokunmayı düşünmüyorum. hakkımızda hayırlısı artık.
    ama bizi yoracaklar bellii
    hocam borsada duygusallığa yer yoktur siz benden daha iyi bilirsiniz bir hisseye aşık olmayacaksın nefretde etmeyeceksin .hayırlııs bakalım tekkeyi bekliyoruz nakit oldukçada alım yapıyorum.

5. buralar dutluk.. hadi gerel 2024 senen yılın olsun..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6. durun hele daha 2023 var

size sadece birşey söylicem.

toplam 80 milyon pay var.

her alıp kenara atacağanız +1 lot size 1 lottan fazlasını getirir saygılar

7. buralarda çok oyalanıyoruz. muhtemelen tren çok dolu
    ama halen 2024 ten çok ümitliyim.
    umarım beklentilerimizi boşa çıkarmazsın gerel.

8. Çeyreklikte 4 milyon lira zarar etmiş. Bahar aylarında aldığı 150 milyon dolarlık Advercharge işi ne oldu ? Şirkete mail attıklarında numune yollamışlar sözde. Ee adam 150 milyon doların altına o zaman neden imza attı diye sormazlar mı ? Yine neyin peşindesin Yüksel...

Sayfa 94/98 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •