Sayfa 30/97 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Ak docenin malını sattı kendi malı duruyor citi ve garantiye gitti mallar

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yabancının çıkması hoşuma gitmedi abi dur bakalım ne dumenler dönücek.

2. GÜN SONU PASTA

3. Yabancı çıkmadı arkadaşım küçükleri bugün kovdu korkanlar kaçtı.Birde bilinçsizce yazı yazan var oda etkili oldu satın düşecek dedi.Halbuki 10 önce takasta herkes akbanka odaklandı ama asıl hikaye doce malında .Akbank docenin malını sattı mallar kime gitti cıte diğer yabancıya böylece hisseyi düşürdüler biri geldi tokatı attı ağzı açık kaldı .Haftaya bir güzel haberde pişman ederler adamı .Ben yatırımcıyım elbette bir fiyatım var ama ayak oyunları ile mal satılmaz ...Bir ihale bir buluş arkadan baktırır.Sizler araştırarak hisseye yatırım yapın bana ve digerlerine göre değil.Bugun bende ayrılırdim ama bok atarak değil...
     Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    yabancının çıkması hoşuma gitmedi abi dur bakalım ne dumenler dönücek.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yabancı çıkmadı arkadaşım küçükleri bugün kovdu korkanlar kaçtı.Birde bilinçsizce yazı yazan var oda etkili oldu satın düşecek dedi.Halbuki 10 önce takasta herkes akbanka odaklandı ama asıl hikaye doce malında .Akbank docenin malını sattı mallar kime gitti cıte diğer yabancıya böylece hisseyi düşürdüler biri geldi tokatı attı ağzı açık kaldı .Haftaya bir güzel haberde pişman ederler adamı .Ben yatırımcıyım elbette bir fiyatım var ama ayak oyunları ile mal satılmaz ...Bir ihale bir buluş arkadan baktırır.Sizler araştırarak hisseye yatırım yapın bana ve digerlerine göre değil.Bugun bende ayrılırdim ama bok atarak değil...

Aga sen nekadar atarlı giderli gerginsin yaa. Anladik hissede maliyetin yuksek, bir an önce uçsun kaçsın istiyorsun ama yılların gereli bu, o kadar kolay olmayacak, biraz relax lütfen

5. Son takası bir görsek ne güzel olurdu..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben atarlı değilim 3 aydır hissedeyim maliyet nasıl yüksek olacak 3 TL ortalama maliyet oldu cumada aldım.Hisee hep yukarı çıktı yukardan aşağı düşmedi
    Biraz yazarken mantıklı yaz zamanımı öldürme .hoşçakal hissenet burda boş yere zaman kaybediyorum
     Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Aga sen nekadar atarlı giderli gerginsin yaa. Anladik hissede maliyetin yuksek, bir an önce uçsun kaçsın istiyorsun ama yılların gereli bu, o kadar kolay olmayacak, biraz relax lütfen
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Gersan şirketi teknoloji,sağlık,otomotiv gibi lokomotif sektörlerde faaliyet yürüten bir şirket olarak çok farklı bir konumda .
    Sanki holding gibi,farklı ürün gamlarında adından söz ettirmeye başladı.

Bir ortaklık veya holdingleşme ,çok yakışır kanaatindeyim.

Kısmet artık.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Yabancı fonun birisi 5.96 olmuş
    Diğer yabancı 22.17 dolaylı ise 30.83 gözüküyor
    Yine garip işler bakalım ptesi bu değişim
    Borsa istanbulca kapta ilan edilecekmi
    Yikselde fırıldak işler bitmez
    Hayırlısı diyelim

Sayfa 30/97 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri