Sayfa 8/98 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 781 madde; 57 - 64 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Ben böyle adı birşey görmedim git cezayı serefsize kes hisseyi neden burute soktunuz yok arkadaş borsada bezdim

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Bu patronda var çakallık elindeki ürünün birini KAP'a vermiyor neden malin hepsini alacak adi

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Elimde 3 hisse 2 si tavan 1 tabana gidiyor sqtarsam ********im patron ve spek tayfasi

Nakit kraldır.

4. Bu haber 7 Haziranda Şirketin de Üyesi olduğu SAVUNMA HAVACILIK UZAY KÜMELEME DERNEĞİ'Nin Web sitesi tarafından paylaşıldı.

Gerel'in bunun gibi hazır 6 tane daha ürünü var. geri kalan ürünlere http://www.virusendstop.com sitesine girip katalog kısmını tıklayıpp ulaşabilirsiniz.

Kataloglar hem ingilizce hem Türkçe hazırlanmış.

Peki en kritik soru bunlar hakkında KAP ta bir bildirim var mı?

Ne yazıkki yok.

kendi öngörüm/görüşüm:
    eğer kapalı alanlarda virüsle beraber yaşayacaksak bu tip virusu önleyen/öldüren cihazlara ihityaç var.

Dün koreli ortak firmamızın geliştirdiği 2 tane Violed teknoloji kullanan basit şekilde tasarlanmış dezenfeksiyon cihazlarını tanıtacaktım. ama insanda araştırma isteği bırakmadılar..

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    TÜRKİYE'NİN SAĞLIK SAHASINDAN DÜNYADA BİR İLK

SAHA(SAVUNMA HAVACILIK UZAYKĞMELEME DERNEĞİ) İstanbul üyesi firmalar, geliştirdikleri inovatif ürünlerle yeni normale geçişi kolaylaştırmayı hedefliyor.

200 derecede yıkanabilen maske filtreleri, taşınabilir vücut ısı ölçüm aletleri, portatif dezenfektan üniteleri, toplu alanlarda virüsün bulaş riskini azaltan sistemler bu ürünlerden bazıları.

SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami Keleş, SAHA İstanbul üyesi sanayicilerin bu süreçte milli birlik ve berberlik ruhuyla sağlık alanında önemli ürünler geliştirdiklerini söyledi.

KAPALI ORTAMLARIN RİSKİNİ GERSAN ELEKTRİK İMHA EDİYOR

Kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte kapalı olan pek çok mekan açılmaya başladı.

SAHA İstanbul üyesi Gersan Elektrik, dokunulduğunda risk oluşturan ve tedirgin eden toplu/kapalı alanlardaki yürüyen merdiven küpeştelerini virüsten arındıran güvenli bir sistem geliştirdi.

Virüsün temas ile bulaşma ihtimalini minimuma indirecek bu sistemle COVID-19 mücadelesine destek veriliyor.

kaynak:https://www.savunmasanayi.org/turkiy...nyada-bir-ilk/

5. Herkesin gözü tabanda , benimse tavanda

Citibank takası 348.000 artı ve 962.000 olmuş . Takas bakabilecek olan var mı?

al/sat/yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Citibank takası 348.000 artı ve 962.000 olmuş . Takas bakabilecek olan var mı?

al/sat/yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayın HAK ayın 5inde Merry den almış. Citye virmanlamış.

Ayın 8inde Merry 500 bin satmış. muhtemelen Cityden yarın çıkış görürüz.

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Sayın HAK ayın 5inde Merry den almış. Citye virmanlamış.

Ayın 8inde Merry 500 bin satmış. muhtemelen Cityden yarın çıkış görürüz.
    Aynen öyle dostum...fakat takasta 250 k ile ilk defa türk ekonımo bankasını gördüm bence asıl işaret orda...devamı gelirse zaten kokuyu aldılar demektir ki bu koku bizim bildiğimiz kokunun dışında bir gelişme olabilir...

Sayfa 8/98 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •