Sayfa 43/98 ÝlkÝlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 781 madde; 337 - 344 arasý.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. filyos projesi nedir acar mýsýnýz

2.  Alýntý Originally Posted by HEG Yazýyý Oku
    aslýnda gerel bu ürünleri zaten üretiyordu. hatta bazý yerlerde þarj üniteleri de vardý

https://ispark.istanbul/hem-park-et-hem-sarj-et-2/

ancak, bugün gelen haber hem eski haberlerin teyidi,

hem de gelecekte göreceðimiz yerli elektrikli araçlarýn þarj ünitelerinin, Gerelden geleceðinin göstergesi.

agenel kurulda Patron, þarj ünitesi yaparýz üretiriz, üretiyoruz ancak bunun için alt yapýlarýn hazýr olmasý gerektiðini de belirtmiþti.

belki bir yönetmelik çýkmalý. her 100 kmde bir þarj ünitesi zorunludur gibisinden.

yada 2018de Bölge ve genel otoparklar ile AVM’lere ait otoparklarda, her 50 park yerinden en az biri elektrikli araçlara uygun olarak (þarj ünitesi dâhil) düzenlenir. genelgesi kati bir þekilde uygulanmalý.

UV iþinden baðýmsýz Filyos projesinden ve elektrikli araçiþinden pasta almaya müsait bir þirket...
    Evet Sayýn HEG, bu yorumunuza tam olarak, eksiksiz katýlýyorum.
    Yerli otomobil TOGG un þarj üniteleri iþini GEREL e vereceði belli deðildi.
    Mustafa Ilýcalý, 8 ay kadar önce bir televizyon proðramýnda, GEREL in Erzurum daki yatýrýmýndan bahsetmiþti.
    Bende açýkçasý oradaki yatýrýmdan þarj ile ilgili bir þey bekliyordum.
    Vestel de konuþuluyordu. Çünkü, TOGG un yönetimindeler.
    Ayrýca, Vestel in þarj ünitesi çalýþmalarý yaptýðýný duymuþtum.
    Bu haberle soru iþaretleri kalkmýþ ve konu netleþmiþtir.
    Hisse fiyatýna ciddi yansýmasý olacaktýr diye düþünüyorum.
    Çünkü, çok ciddi büyük bir iþ.
    Hepimize hayýrlý uðurlu olsun.
    Son düzenleme : kmldyg; 14-07-2020 saat: 19:23.

3. Eylül ayýnýn sonunda Sayýn Cumhur Baþkanýmýzýn Erzurum daki þarj fabrikasýnýn açýlýþýný yapmasý bekleniyor.
    Eðer bu görkemli açýlýþýn olma ihtimali gerçekleþirse, hisse fiyatýnýn nerelere gideceðini tahmin edemem.

4. Sn hg patrona uyuz oluyorum yine bir oyun peþine girmesze iyi olur satacak lotuda kalmadý gerçeði beni hissede tutuyor bugün ekrana baksaydim bende satardým yine gel gel diye ama haber güzel 4.299.00 tavan kapadi perþembe de kapalý giþe yaparsa güven tazeler yoksa beni kaybeder
     Alýntý Originally Posted by HEG Yazýyý Oku
    Tavanda suan 2.8 milyon lot var.

Þarj ünitesi olayý beklenen haberlerden biriydi.

Açýkçasý ben Eylüle yakýn bekliyordum..

Ben de 6.25ten verdiklerimi 5.35 bandýndan yerine koymuþtum.

Ancak bugün seansi izlerken uykum gelmiþti.

Uyuya kalýnca endekse verirler diye tavandan önce sattim..

Elimdeki hisseyi sattým diye þirketi kotuleyecek deðilim.. yeterince kötüleyen var zaten.
    .

Ben biraz daha iyimser bir tablo söyleyeyim;
    bence Gerelin ideal piyasa deðeri, Karelin suanki piyasa deðerinin biraz daha asagisi olmali (yaklaþýk 800 milyon TL olmalý)

Neticede þirket yavaþ yavaþ teknoloji þirketine dönüþüyor..

Sizlere bol kazanclar ;)

Gerelle ilgili önüme bir haber gelirse gene paylasimlarima devam ederim.

Ya da düzeltme olursa hisseme uðrarým tekrar
    VIA_G4 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatýrým yönlendirmesi olmasýn.Yatýrým danýþmaný deðilim kendi bacaðýmdan asýlýrým.
    Nakit kraldýr.

5. https://t.co/rIgdXr0IcY?amp=1 Ýngiltereye þipariþ ,elektrikli kombi,ledli sokak ve bina aydýnlatma ,yerli otodan önce tüm Türkiyede þarj üniteleri kurulumu ,6 milyon dolarý yapýlmýþ 25 milyon dolarlýk yatýrm ,þarz ünitelerinin isminin Reise býraklýlmasý veee Eylülde açýlýþý Reis tarafýndan yapýlacak fabrika ilk dikkatimi çeken unsurlar...junyýr Tesla emekliyo baylar bayanlar...

6. https://m.haberturk.com/mugla-haberl...-kazandiracagi

hisse.net kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

ytd.

Sayfa 43/98 ÝlkÝlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •