Sayfa 34/98 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 782 madde; 265 - 272 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. 6 nin üstünden alanları dökene kadar bekletir.

2. 1 temmuzdan beri 4 milyondan fazla sattı ak. Umarım 30 milyon satmayacktır.

3.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Herkese İyiakşamlar,
    kusura bakmayın yoğunluktan yazamadım. 3.50-3.80den beri forumda fikir alışverişinde bulunduğumuz GEREL pastası hakkında birkaç değerlendirmede bulunmak istiyorum.

yani temmuz ayında 4.2 milyonluk fon çıkışı bence şuana kadar gerçekleşmiştir.
    yani iki fonun bugün itibarişle bence elinde 20 milyon lot kalmıştır. halka açıklık oranının ise %70 den %75 e çıktığını tahmin ediyorum.

foruma resim yüklemesi ve ayar yapması biraz zor olduğu için biraz karışık anlatmış olabilirim. kusura bakmayın. ancak kanıtsız 4 milyon satış yapıldı demek istemedim.

özetle 2 fondan 4.2 milyon lot satış gerçekleşmiştir.
    halka açıklık oranı da %70 den %75 e çıkmıştır.
    bir yatırımcı olarak GEREL 3.50-3.80 LİRADAYKEN benim için güzel bir fırsattı.

ve tüm araştırmalarımı ona göre yapmıştım. forumdaki arkadaşlarımızla çok fazla fikir alışverişinde bulunmuştuk.

bu hissenin 3.50-4 liralarda kalmaması gerektiğini UV işiyle güzel bir marj yakalayacağından bahsetmiştik.(eski sayfaları okuyabilirsiniz)

hatta genel kurula da katıldım ve tüm soru cevapları sizlere aktardım.

3.50-3.80 de FIRSAT olan bu hisse 6.20 de benim için DÜZELTME hissesi oldu.

Dün de o yüzden takasbank inceleme yazımı uyarı nihayetinde forumda paylaştım.

düzeltme ve fon/patron satışı azalsın tekrar bakacağım.

4. Bunun patronu kadar şeref yoksunu biri görmedim ayak oyunu yaparak malları satıyor adı insan bu kadar insan boşuna dememiş karektersiz patronu var

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. 5.82 den aldım ya batacam patron patarsam senin sirketinde batsın beddua ederim Allah ne halt ettigini görmüyor sanma

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Bedelli için satıyorsa eğer bunun adı namussuzluktur. Sattıklarıyla bedelliye katılıcak ve artan parayı cebine indirecekse eğer haram zıkkım olsun milletin hakkı.

7.  Alıntı Originally Posted by alavankum Yazıyı Oku
    Parşamba günü çıkacak,canı çıkacısa
    Çarşambamı perşembemi??

Sayfa 34/98 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •