Sayfa 93/98 İlkİlk ... 43839192939495 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 737 - 744 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Beklenti 25m + benim

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. 4x4

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. https://advercharge.eu/blog-news/ artık sevkiyatlar başlar değil mi erkan izgi faal hale gecmiş denemesi bitmiş sattığınız ürünlerin hani 150 milyon dolarlık anlaşma var ya o ürünler belki haberiniz yoktur diye şeytiydim....y.t.d...y.t.d

4. Merhaba arkadaşlar. eskilerden kalan varmi burada.

5.  Alıntı Originally Posted by aydmr Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. eskilerden kalan varmi burada.
    hisse bu hafta 2 tavan yapıyor , hacimli şekilde zirve kırıyor, 1.5 aydır tek yazan sizsiniz hocam.
    halka açıklığı yüksek ama piyasadan iyi lot toplamış olabilirler. çünkü çok yazan yok forumlarda.
    zaten Almanya haberi beklediğimiz gibi olursa, güzel hikayesi de olur
    Erkan İzgi ile birlikte yeni yönetim anlayışı yakalanırsa piyasanın hisseye bakış açısı da değişibeilir.
    ben bi süre önce pozisyonumu aldım hissede. uzun süre burada beklemeyi düşünüyorum.
    amaaa bu hisseyi alırken çok uzun süre beklediğim, gönülden bağlandığım bfren i ,
    1 ay önce sattığım için ,şu gerel tavanlarına tam sevinemiyorum bile
    güncel haberler de sıkıntılı görünüyor ,endeks zaten buralarda patınaj yapıyor,
    bakalım hissemizin seyri nasıl olacak ,hakkımızda hayırlısı
    2024 de 3 haneleri görmek dileğiyle diyelim..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    hisse bu hafta 2 tavan yapıyor , hacimli şekilde zirve kırıyor, 1.5 aydır tek yazan sizsiniz hocam.
    halka açıklığı yüksek ama piyasadan iyi lot toplamış olabilirler. çünkü çok yazan yok forumlarda.
    Erkan İzgi ile birlikte yeni yönetim anlayışı yakalanırsa piyasanın hisseye bakış açısı da değişibeilir.
    ben bi süre önce pozisyonumu aldım hissede. uzun süre burada beklemeyi düşünüyorum.
    amaaa bu hisseyi alırken çok uzun süre beklediğim, gönülden bağlandığım bfren i ,
    2024 de 3 haneleri görmek dileğiyle diyelim..
    gerel gidiyordu ama bfren şov yapıyordu. içimizde buruk bir sevinç
    ama buna da çok şükür diyoruz.
    umarım bu farkı 2024 de kaparsın gerelciğimm...
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. [QUOTE=joker16;6584250]hisse bu hafta 2 tavan yapıyor , hacimli şekilde zirve kırıyor, 1.5 aydır tek yazan sizsiniz hocam.
    2024 de 3 haneleri görmek dileğiyle diyelim..[/QUOTE sayın hocam nasıl satarsınız boşfreni kaçan balık büyük olmuş kısmetten ötesi yenmez demiiş atalarımız.inşallah gerelde açığı kapatırsınız hep birlikte kazanırız.

8. sormayın hocam ,bi de ben pek bölemiyorum. full bfrendeydim. bilanço oyunuyla düşürdüler. gerçi satmamış olsaydım da bfrende artık sadece %25 bırakırdım. yanii %100 kaçırdım desem; 2024 de gerel in bunu telafi edeceğine inanıyorum.
    hakkımızda hayırlısı artık. hepimize hayırlı kazançlar

Sayfa 93/98 İlkİlk ... 43839192939495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •