Sayfa 25/97 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 771 madde; 193 - 200 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. sanırım kahraman diye biri mal çıkışı yapıyor haberi kullandılar ve millete mal mı dağıttılar ne

2.  Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    sanırım kahraman diye biri mal çıkışı yapıyor haberi kullandılar ve millete mal mı dağıttılar ne
    ne mal çıkması arkadaşım adami yıllardır tanırım satmaz o 3 dolar demişse gider bu kağıt hem adam şirketin yuzde 5 ortağı olmuş hisselerini satamaz spk tarafından yasak var 6 olmadan veremez bakın görün bu kağıt yılbaşına kalmadan 15 olur rahat aldıkları ihale miktarlarını görmüyormusunuz.

3. O satmiyor onun mal gedikte Akbank satıyor az kaldı 16.00 gibi aksiyon bekliyorum
     Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    sanırım kahraman diye biri mal çıkışı yapıyor haberi kullandılar ve millete mal mı dağıttılar ne
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Derinlik

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Bir oyun var hissede dün akyatirim 2 milyon lot sattı Takasta azalma yok çok garip

Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    bir oyun var hissede dün akyatirim 2 milyon lot sattı takasta azalma yok çok garip

vıa_g4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ustat bilerek bakılama yapılmakta böyle ihaleler alcaksın burda durcaksın haa yenemezler aşağıyaa salamıyor lot kaptırıcam diye. Dediğiniz gibi saat 3 gibi hareket yakındır.

7. Aksiyon başladı 1 saat erken
     Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    ustat bilerek bakılama yapılmakta böyle ihaleler alcaksın burda durcaksın haa yenemezler aşağıyaa salamıyor lot kaptırıcam diye. Dediğiniz gibi saat 3 gibi hareket yakındır.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Aksiyon başladı 1 saat erken

evet ustat ben 3 dedim dakka sekmedi başladı aksıyon birazda ben topladım gne.

Sayfa 25/97 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •