Sayfa 58/98 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 457 - 464 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. 2020 yılımızı zehir eden patrona bir çift söz söylemeden geçemicem. Yaşım 35 oldu yüksel kardeş. Gerel den para kazanmak için bir 35 yıl daha burdayım ömrüm olursa. Ya sen

2. y.t.d.

Bosuna kasiyorsun spek...

4. Üstad burada da yollarımız kesişmiş inş gerel deki performans daha iyi olur.

Bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bosuna kasiyorsun spek...

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Üstad burada da yollarımız kesişmiş inş gerel deki performans daha iyi olur.

Bol kazançlar
    Hocam gerel sembolik var...yeni taktik bir miktar para ile cesitli beklentili hisselerde al sat yapmak...buna teknik olarak karar veriyorum...bugun 5 hissem tavan yapti sattim..gerelde teknik olarak potansiyel var kalici degilim..%5-10 alir cikarim....genel olarak 25 tane ciddi potansiyeli olan portfoy yaptim...bunlari al sat yapacagim....gerel de onlardan biri...ciddi potansiyel var ama az para oldugu icin al sat yapacagim....

6. Bende 5 hisse var üstad sen baya ilerletmişsin

O kadar hisseyi takip bile edemem ben
    Emekli olursam belki çıkarım 15 hisseye

Bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam gerel sembolik var...yeni taktik bir miktar para ile cesitli beklentili hisselerde al sat yapmak...buna teknik olarak karar veriyorum...bugun 5 hissem tavan yapti sattim..gerelde teknik olarak potansiyel var kalici degilim..%5-10 alir cikarim....genel olarak 25 tane ciddi potansiyeli olan portfoy yaptim...bunlari al sat yapacagim....gerel de onlardan biri...ciddi potansiyel var ama az para oldugu icin al sat yapacagim....

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Bende 5 hisse var üstad sen baya ilerletmişsin

O kadar hisseyi takip bile edemem ben
    Emekli olursam belki çıkarım 15 hisseye

Bol kazançlar dilerim.
    Niye oyle yaptim hisseyi buluyorum elimde olmuyor en azindan azda olsa aliyorum..aldim kar ettim diyorum az cok...kenardan izlemek daha kotu...

8. https://www.dunya.com/dunya/norvecte...-haberi-605998

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 58/98 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •