Sayfa 56/98 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 441 - 448 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Hisse üzerinde ciddi baskı var. Olabildiğince mal toplama derdindeler diye düşünüyorum ancak iş potansiyelinin bir benzeri olmayan bu şirket yatırımcıların dikkatinden daha fazla ne kadar kaçırılabilir? örneğin; hali hazırda 80 centten işlem görüyor olması, hedef fiyat olarak 3 USD a gözümü dikmeme hiç engel olamıyor. Sabırla bekleyen çok ciddi paralar kazanabilir, biraz sabır. Her portföyde, böylesi potansiyeli olan hisseler olmalı diye düşünüyorum. Bol kazançlar. YTD

2. Çok baskılıyorlar üç aydır tık yok 7.60 dan düştü

3. Bu hissede yatırımcı olan kazanır, artık dünya elektrikli araca dönüyor, yerli otomobil fabrikası inşaatı ilerliyor, zaman daralıyor, her geçen gün gerelin lehine işliyor, önümüzdeki 2 yıl içerisinde her benzin istasyonunda, alışveriş merkezinde, otoparklarda, sitelerde ve birçok müstakil evde bu şarj cihazlarından olacak, bu fabrika devlet teşvikiyle kuruldu, TOGG ve ayrıca Teslanın da sipariş haberleri gelecek, ne zamana kadar tutabilecekler ki, haberler mecbur düşecek, o zaman ne yapacaklar, piyasadan alım geldiğinde zaten önünde duramayacaklar, baskı da bir yere kadar. Selin önünde set durmaz. Seve seve gideceksin gerel...

4. Var bir hayalimiz isimli çalışma

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sabreden kazanır dedik mi, dedik. Yarın ki yükseliş hayırlı olsun o zaman...

6. İstasyon tipi 13.000, ev tipi 5.000 lira. Herkes hesabını buna göre yapsın, aylık 2.000 tane üretim kapasitesine sahip.

Yurt içi elektrikli araç kullanmanın yaygınlaşması ayrıca önemli,

Yeni yasa ile Avmlerde araç şarj istasyonlarının zorunlu olması gerektiği mevzusu var. O kanun geçti mi bilgisi olan var mı ?

Beni asıl ilgilendiren kısım şuan yurt dışına yapılacak ihracat. Umarım bu alanda talep çok olur. Asıl o zaman tadından yenmez.
    Yazdıklarımın Hiçbirisi Yatırım Tavsiyesi değildir.

Uzun zamandır bu günler bekleniyordu.
    Insallah sırayla ihale haberleri de gelir.

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 56/98 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •