Special Days Image
Sayfa 40/97 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 772 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Hocam.siz yenisiniz galiba gerelde. Anlayisla karsiliyorum.lakin bu sirket , kap'ta olumlu haber paylasip, mali basmasiyla meshurdur
    , Cözmüssunuzdur gerci. Bir de şu var, bu 23.000.000 tl cok buyutuldu piyasada. Devede kulak bu rakam gerel icin. Nyse bugun tekrr hisseye giris yaptim bende , umarim hepimiz kazaniriz. Keşke genel kurulda birisi cikip yuksel amcaya ölümü hatirlatsaydi, belki o zaman bu kadar mal satmazdi piyasaya , nyse hayirlisi artik

2. Bende girdim inşallah intikamını alırız bakalım hayırlı olsun
     Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Hocam.siz yenisiniz galiba gerelde. Anlayisla karsiliyorum.lakin bu sirket , kap'ta olumlu haber paylasip, mali basmasiyla meshurdur
    , Cözmüssunuzdur gerci. Bir de şu var, bu 23.000.000 tl cok buyutuldu piyasada. Devede kulak bu rakam gerel icin. Nyse bugun tekrr hisseye giris yaptim bende , umarim hepimiz kazaniriz. Keşke genel kurulda birisi cikip yuksel amcaya ölümü hatirlatsaydi, belki o zaman bu kadar mal satmazdi piyasaya , nyse hayirlisi artik
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Hocam.siz yenisiniz galiba gerelde. Anlayisla karsiliyorum.lakin bu sirket , kap'ta olumlu haber paylasip, mali basmasiyla meshurdur
    Yeniyim evett dostum !!! Daha evvel 2.30 dan alıp 5 den çıkmıştım ,tahminim 2 hafta da hayatımın en tatlı paralarından birini kazanmıştım (3 yıl evvel) şimdi ise son bir aydır hissedeyim yine çok iyi kazandırdı ama yemeyi bilemedik belki de aç gözlülük yaptık o ayrı konu...şirketi en ince ayrıntısına kadar da bilen biriyim ...artık patronun satacak malı kalmadı hepi topu % 20 lik payı kaldı şirkette onunda 6.5 milyonu 6-7 yıl rehinli kalan 12 milyon malını da satmak isterse mkk kaydı yaptırmak zorunda onu da satmak isterse paşa gönlü bilir ...( o kadar aptal olamaz ) ...bundan sonraki süreçte sattığı onca malı notmal tahta da alamaz ,tıpkı yıllar önce peruklu deyyusunun yaptığı gibi ancak ve ancak rüçhan kısıtlamalı bedelli ile yapabilir ki bence aklındaki asıl plan o patron efendinin...uzun lafın kısası gerel iyi kağıttır benim nazarımda ,teknoloji hüssesi olarak sa be da va fiyatlarda...tek mesele gidip en zirvede kağıt alırsanız kıvrandırabilir ona da bişi diyemem...bol kazanç herkese ...görelim Mevlam neyler ...

4. 5.94 alıp baktım kağıda 2. taban geliyor gibi görünüyor 5.00 da kol kestim ondan sonra kağıt -8 e kadar geriledi aha dedim tabana az kaldı derken geri topladı o paralarla geri almadım thy ve sasaya geçirdim

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bende girdim inşallah intikamını alırız bakalım hayırlı olsun

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeniden Girdiğiniz hisseye 2 gün evvel sayfalarca küfürler beddualar etmek!!! Bir daha bulasirsam vss demek..

Bizim borsacilar olaya ancak at yarışı gözüyle bakıyor..

Yukarda bir arkadaş yazmis aslında "dünya hızına yetisemiyor " diye..

6. Patron için neresinden bakarsanız bakın en mantıklısı bi bedelli. Kusura bakmayın ama gerçek bu.

ikna edilmişlerle HEDEF'e gidilmez. HEDEF'e inanlarla yola çıkılır.

Bu da biraz daha eski bir haber ancak yeniden dış pazarda servis edilmeye başlanmış

https://3wnews.org/uncategorised/242...een-2020-2025/

Sayfa 40/97 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •