Sayfa 72/98 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 569 - 576 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Hacimli düşüş 5.54 kapanış oldu. Yeni sabır aralığı 4.90 - 5.65 ytd

İnsallah şirkete saglam bir ortak gelirde uzun süredir burda sabreden bizler yüzü güler......
    Bu seferde olmazsa daha çok bekletir.
    Birkac yil once benzer bir dalga dümen cevrildi.Millete mal kitleme yapılip uzun sure düştü.
    Gerelzedeler merakla ve sabirla bu işin neticesini bekleyecegiz.

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisselerini sattı ama suç işliyor açıklamıyor.. zamanı da kalmadı.bilanço kapatacak..son 6 ay ort dan çağrı yapmak zorunda kalacak ya da fiyatı yukarı sürecek..
    7 den önce ekrana bile bakmam malım olsa..
    Ytd

4. arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınızı istiyeceğim bu şirketin mali tablolarındaki şüpeli ticari alacakların bu kadar yüksek olması hele son yıllarda bir terslik bir dolandırıcılık yok mu ?

Gerel.bir kere bizi şaşirt her zaman sıkıntı
    İyi haberle dahi gözun aşagılarda
    Haftaya ondaki haftaya ondan sonraki haftaya hep sabirla umutla beklemeye devam
    Güzel günler haftalar dilegiyle

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Güzel ve Beklentili Haberleri bilerek gönderiyorlarki küçük yatırımcı eşşek gibi hisseyi taşısın.. ohh ne güzel dünya 7-7.5 arasında şarj üniteleri yapıcaz dediler milletin eline verdiler.. Şimdide yabancı ortak masalı ile 5-5.50 aralığında yine milletin eline ver.. 2 ay sonra hisse 3-3.50 bandına gelirse şaşırmamak lazım..

7. Yeni bir tepki hareketi olmadan tahtaya alıcı çekebileceklerini sanmıyorum.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. YATIRIMCI İLİŞKİLERİNE YAZDIĞIM YAZI VE GELEN CEVAP
    İYİ ÇALIŞMALAR

2018 – 2019 -2020 Yılları mali tablolarınızda şüpelir ticari alacakların ciddi rakamlara ulaştığı ve bu alacaklar ile alakalı mali tablolarınızda ne aşamada oldukları bu kadar yüksek tutarda ( sermayenin yarınsan fazla ) şüpeli ticari alacak için açıklayıcı bilgi almadığından ötürü;
    - Yıllar itibari ile bu tutardaki artışların açıklanmasını
    - Şüpeli ticari alacaklar ile alakalı varsa davaların ne aşamada oldukları
    - şirketin bu denli satışlarda neden önlem alınmadığı
    Konuları için şirketinize yatırım yapan biri olarak bilgi talep etmekteyim.

CEVAP
    25 Eylül - 03 Ekim tarihleri arasında yıllık izinde olacağım. Bu süre zarfında maillerinizi [email protected] ve [email protected] adresine göndermenizi rica ederim

YAV KARDEŞİM SEN YÖNLENDİRSENE MAİLİ

Sayfa 72/98 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •