Sayfa 20/98 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 781 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Teşekkürler Necdet bey bunun gibi 2 cihaz daha var onların satışları ne alemde acaba

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. arkadaşlar bu kağıda girecem ama çok gitti. haber iyi diyor sarı tşörtlü. stopu koyarak gireyim diyorum kağıt brütte ters durumda nasıl stop olacan anca yarın satılır. patron mimli zaten. o sarı tşörtlüde satıyorum demeden iyi mal çakar. 3 dolar hedefi verdi baya iddialı. hadi 1,5 dolar olsun bizim hedef. ama günlük stop koyamadan buradan girilir mi bilmiyorum. kararsız kaldım.

3. Ben Teşekkür ederim..

Genel kurul benim için;
    forumda uzun zamandır konuştuğumuz bilgilerin teyidi oldu.

Arzu edenler forum geçmişini ya da benim mesaj gecmisimi okuyabilir..

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın HEG@ verdiğiniz bilgiler ve emekler için çok teşekkür ederim ,çok değerli bilgiler sağ olun var olun her ne kadar bugün 50 bin lot 4,84 ten sattımsada ,ben sattıktan sonra hızla tavana gitti demek uğursuzluk bendeymiş ,zaten hangi kağıdı satsam inanın tavan oluyor işin garibi ben sattıktan hemen sonra neyse biraz damızlık kaldı kardan allah bereket versin buradaki yatırımcılara hayırlı olsun elinde olanlar için sevindiğimi belirtmek isterim.
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Sn heg teşekkürler harun kim ya sürekli harun harun şirketin soru cevaplarını okusaniz nasıl birşeye yatırım yaptığınızı anlayacaksınız iyi akşamlar

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sarı tişörtlite sorsana 3 milyon lotu bu Sih tahatada nasıl çıkacakmış demek ki güzel haberleri varki tavan tavan giderken yedirecek biyerlerden.Beni ilgendirmiyor benim bir hedefim var oraya da daha zaman ve biloncalar var .Alım ve satim kararını kendin belirle boylece her zaman balık tutmayı öğrenirsin.spk kurallarıni iyi incele iyi tatiller
     Alıntı Originally Posted by mbm Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu kağıda girecem ama çok gitti. haber iyi diyor sarı tşörtlü. stopu koyarak gireyim diyorum kağıt brütte ters durumda nasıl stop olacan anca yarın satılır. patron mimli zaten. o sarı tşörtlüde satıyorum demeden iyi mal çakar. 3 dolar hedefi verdi baya iddialı. hadi 1,5 dolar olsun bizim hedef. ama günlük stop koyamadan buradan girilir mi bilmiyorum. kararsız kaldım.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Sarı tişörtlü brüt bitmeden satamaz. 3 dolar çok abartılı fiyat. 9 tl den çıkar.

6.  Alıntı Originally Posted by aydmr Yazıyı Oku
    Sarı tişörtlü brüt bitmeden satamaz. 3 dolar çok abartılı fiyat. 9 tl den çıkar.
    sari tisortlunun alim satim yasagi yokmuydu 6 ay ceza yemedimi?benmi yanlis biliyorum yoksa....

7. İnternetten satamıyor telefonla emir verebilir. Aracı kurumuna talimat vermesi yeterli.

8. Gerelde 8temmuza kadar brüt takas cezası var. Yani hisseyi aldığın gün satamıyosun. Sabahtan hadi fiyatı uygun geldi aldın, aynı gün ne satabilirsin ne stop koyabilirsin.Elin kolun bağlı. Sosyal medyadaki ceza alan şahısa 6ay kredili ve açığa satış cezası verildi. İstediği zaman satmasına bir engel yok. Hissede son zamanlarda üst üste tavan serisi. 1.70lerden 5.70e nerdeyse soluksuz uzayıp gitmiş. 2.89da kocaman bir gap bırakmış. Ben de uzaktan uzaktan merakla izliyorum süreci. Bakalım nerelere varcak işin sonu.

Sayfa 20/98 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •