Sayfa 987/1001 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Viop-XX

1. Cem Uzan seçim startını biraz önce youtubedan yaptığı canlı yayınla vermiş oldu.

Cem Uzan Türkiye Bayrağı
    @uzancc
    ·
    45d
    Türkiye’nin ikinci büyük borsası Diyarbakır’a kurulacak.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu da yabancı takası son hali...2007 yılında %72,5 civarındaymış...bugün %50,96 ile 2004 seviyelerine inmiş...

Hocam bu grafiğin 1999 - 2003 arası durumu var mı? Varsa tablo çok berraklaşır. Hatta endeks grafiği ile üst üste bindirsek tadından yenmez.

3.  Alıntı Originally Posted by berbat.adam Yazıyı Oku
    137 ye çıkacaksa long yapıp 2000 puan almak iyi değil mi?
    Ben aralarda pozisyona girmiyorum. Benim 134.975 maliyetli kisa pozisyonlarim icin 132.800 hedefim vardi. Dun orayi gormus ama ben alisveriste oldugum icin ilgilenemedim 133 binden kapatma emri verdim.. Sayet ekran basinda olsaydim 132.800 den kesinlikle uzun pozisyon acardim. Cunku grafigi inceledigimde gordum ki tekrar cikicam demis. Eski yazilarimi okursaniz arada pozisyon acmadigimi hedef rakamlarimi sabirla bekledigimi ve dayanamayip en kotu bir kac yuz puan erken islem yaptigimi gorursunuz.
    Su an 135.400 u bekliyorum. Belki ordan 1 adet short acabilirim. 137 bin e kadar shorta ekleme yapmam. 137 binden sonra yine eklerim uzerine asagidaki hedefime. Onu da actigim zaman soylicem emin olun
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

4. Cem Uzan Türkiye Bayrağı
    @uzancc
    Nasıl Amerika’nın Las Vegas’ı varsa Türkiye’nin de böyle bir turizm merkezi olacak. Buraya milyonlarca turist gelecek ve milyarlarca dolar Türkiye’ye akacaktır.
    Cem Uzan Türkiye Bayrağı
    @uzancc
    ·
    41d
    Kripto para önümüzdeki yılların para birimidir. İzmir’de Kripto Para Borsası kurulacaktır. Avrupa’da Kripto Para’nın merkezi İZMİR olacak.
    Cem Uzan Türkiye Bayrağı
    @uzancc
    ·
    39d
    Türkiye’nin Yapay zeka merkezleri: Eskişehir, Tekirdağ ve Samsun.
    Cem Uzan Türkiye Bayrağı
    @uzancc
    ·
    35d
    Vatandaşımız Zenginliği tadacak. Nasıl mı? Türkiye soyulmazsa zaten zengin bir ülke!
    Cem Uzan Türkiye Bayrağı
    @uzancc
    ·
    35d
    İşsizlik maaşı, emeklilik maaşı ve asgari ücret EURO’ya endeksli olacak ve 3 ayda bir otomatik kur ayarlamasından geçecek.
    İmamoğlu'nun satın aldığı Fatih Sultan Mehmet tablosundaki ikinci genç şahsın Cem Sultan olduğu söylenmişti.

Cem Uzan'ın Cem Sultan'ın soyundan geldiği iddia edilmektedir.

5. x30
    Yabancı açığa satış lazım portföyü ayarlayamıyoruz diyordu.

ML alımdan satıma geçmiş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

yabancının bu günlerde pozisyon azaltmasıda ilginç.

7. Konuşma biraz önce bitti. Tamamını dinlemek için link:

https://www.youtube.com/watch?v=Neh4...ature=youtu.be

8. Bu iki grafiğe göre short pozisyonun long pozisyona göre daha avantajlı olacağını düşünmekteyim
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 987/1001 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •