Sayfa 4/1001 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop-XX

1. Bugün yine cs ve yf endeks düşmesin diye yırtınır. Fazla eksi olacağımızı sanmıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    rakı içmeyi bıraktım demek istemiştir...

Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Saymadim gari kacinci. Zati yoneticimiz de birakmis, kendisi ole diyoo iraki topiginde.

3.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Bugün yine cs ve yf endeks düşmesin diye yırtınır. Fazla eksi olacağımızı sanmıyorum.
    günaydın .. az önce bende onu düşünüyordum ... geçen dow ve daxın iki günlük yükselişine pala fazla tepki vermedi... düşüşede fazla tepki vereceğini düşünmüyorum... abartı bir düşüş beklemiyorum .. bu arada BİGSHORT tebrik ederim... iyi direndin ve güzel tradeler yaptın .....

4. Güneysu nun uyarısı gündüz vakti, 1000 sayfa dolmadan kafasına göre yeni üye topic açmış kimse de şikayet etmemiş./ uyarmamışta..

1000 sayfa doldu yazıları buraya aldım, şimdi açsın biriniz yeni başlık..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Heyecanlı kendisi ben geçen uyardım şartlı tahliye işi zordur herşeye atlama diye bak yine atlamış

5. Bugun cok dikkatli olun forumdaslar. Burda (Avustr) ogleye kadar iyiy di. Ogleden sonra allah yaratdi demeyip vermeye basladilar. Bereket hisselerim altin la ilgiliydi de zarardan zor kurtuldum.

6. 6-06-2020, 18:38#6643sindoma53 sindoma53 şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    Mar 2020
    Gönderi
    736
    Yazlıkta mangal dayım , hafta içi mangal yapıcaz dediler canımız çekti geldik.
    Hafta sonu yazın çizin perşembe cumayı bekleyin.

Hafta sonu dediğimiz gibi dow un günü geldi eşittir diğer sürü borsası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Şimdi bizim pala dow gapı doldurdu burdan tekrar yükselir diyerek açılışı 109 bin yaptıktan sonra 108.800 e dokundurup tekrar yukarı alır mı !!! Ytd... Shortçu düşmanı pala
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. Buda hafta sonu paylaştığım dow grafı belirttiğimiz gibi 27.600 geçemedi.
    Alt bantlarda sol taraf gibi yatay hareket beklentim devam ediyor benim seneryomda.
    Hafta sonu güncellerim

Sayfa 4/1001 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •