Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Pek iyi görünmüyorsun. Ben bağımsız düşünebiliyorum şimdilik demek ki iyiyim.
    Hayırdır!
    benim bağımsız düşünemediğimin alametleri neler?
    halüsinasyon görüyorsunuzdur diyeceğimde o bsşka bi şey
    o zaman zan'da bulunuyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Olur mu olur. Yabancılara gayrimenkul satışı yasaklanmalı bence. Çin dünya genelinde deli gibi alım yapıyor.
    Ne sakıncası vardır anlatın da bilelim, bizimkiler parayı bastırdıklarında dünyanın her yerinde o dediğinizi yapabiliyorlar
    vatandaşlık alamasalar bile evlerini alıyorlar.

Yalnız israil'in nasıl kurulduğuna bağlamayın!
    biz eşeği sağlam kazığa bağlarız.

Gerzeklerin bile anlayacağı, bir şekilde anlatayım.

Yukarıdaki tabloda - EKSİ yazan yer = veya + olmadığı müddetce, yuanda olsa gayme de olsa göte girer, bunlar anlık geçici çözümlerdir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Ne sakıncası vardır anlatın da bilelim, bizimkiler parayı bastırdıklarında dünyanın her yerinde o dediğinizi yapabiliyorlar
    vatandaşlık alamasalar bile evlerini alıyorlar.

Yalnız israil'in nasıl kurulduğuna bağlamayın!
    biz eşeği sağlam kazığa bağlarız.
    Sen hele anlat olumlu taraflarını biz de öğrenelim...
    Ama sakın sen de onu ihracat yapıyoruza bağlama...

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/ekonomi/c...le-ilk-ticaret

benjaminin çöküşünün ayak sesleri
    rusya ile de anlaşılırsa
    vay haline dolarcıların.
    Çin le Rusya ile TL ve yuan ruble ile ticaret konusunda anlaştık diyelim. Her ikisi ile 20 milyar dolar açık var en az adamlar TL ile dondurma mi alacak marketten.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Çin’e 5 milyar dolar karşılığı tl verdik onlarda bize o kadar yuan verdi diyelim. 3-5 ayda ihracat ile harcadık o parayı. Onlarda bizden 1 milyar dolar karsiligi tl ile alim yaptı ve ellerinde 4 milyar dolarlik TL kaldı. Ne yapacaklar bu TL yi?
    Dondurma çekirdek alacak bakkaldan abisi. Dolar formunda trolden yer kalmadı. Abisi bunlarin maaşı alabilmesi için her daim trolluk yapması gerekir. Beyin olmayınca evcil şeyler nasıl eğitiliyor ise bunlar da aynı. Kemik de var daha ne olsun

Ağa musluğun başına geçmiş kendi tarlasını suluyor gariban köylüde ağayı alkışlıyor

Bu kafa ile daha çok çekersiniz

Hani bazen deriz ya fareler niye yaşıyor keşke olmasaydı tarlalardaki ekinlere zarar veriyor ama derler ya dünyanın dengesi onlarda böcekleri yiyor.

Ha işte şakşakçılar sizde bizim ömrümüzü yiyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Gerzeklerin bile anlayacağı, bir şekilde anlatayım.

Yukarıdaki tabloda - EKSİ yazan yer = veya + olmadığı müddetce, yuanda olsa gayme de olsa göte girer, bunlar anlık geçici çözümlerdir.
    Abisi geçen Libya ya damat da gitti. Oğlum bedeviler ne yapacaksınız doları altını verin bana ben size TL vereyim bakkaldan dondurma fındık fıstık alın hadi bakalım

Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •