Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Ağa musluğun başına geçmiş kendi tarlasını suluyor gariban köylüde ağayı alkışlıyor

Bu kafa ile daha çok çekersiniz

Hani bazen deriz ya fareler niye yaşıyor keşke olmasaydı tarlalardaki ekinlere zarar veriyor ama derler ya dünyanın dengesi onlarda böcekleri yiyor.

Ha işte şakşakçılar sizde bizim ömrümüzü yiyorsunuz
    Abisi adamlar da iş Yok güç yok. Gıcır gıcır TL vernezse bunlara. Bunlar ot yiyecek. Ya IBAN ya SMS başka gelir de yok. Ancak senin benim ömrümü yer bunlar. Daragi bulamayınca. Y ile

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    REİSİN yapabileceklerinin muhaliler hayalini kuramaz rüyalarında göremezler!
    ERBAKAN hâyâl konusunda daha iyiydi.
    Ecevit'e 100.000 tank yapacak fabrika kuracağız dediğinde,Ecevit o zaman Erbakan'ı daha iyi tanımıştı..

Onun takipçisi Erdoğan'da, aynı yolda..
    (Atatürk Havaalanının 14 milyarlık pistine-ortasına- hastane kuracak bir hayal, gerçekten eşsiz
    ve dahiyane..Yapabileceğini RÜYAMDA görsem inanmazdım... )

OSMANLIlar kendilerini müslüman alemin en büyük İmp. dediğinde,
    RUSLAR yeşilköy'e dayanmıştı...!!

BERLİN'e , Ruslar girdiğinde,1945 yılında-savaşın bitimine yakın-, Almanlar(yani halk) savaşı kazandıklarını zannediyorlardı..

Değişen bir şey YOK! zavallı vasat dünyamızda....

3. Boşuna teknik mali inceleme yapmayın. Ne zaman dolarlar bozuldu bozuluncaya kadar devam edecek. Bu dönem de %8 faizle borç bulamıyor swap la değirmen dönmez yakinda seçim var. Trump dan öğrendi bunlar. Kağıttan bol ne var. Muz maymuna para sana akacak. Maymun şefik.

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    ERBAKAN hâyâl konusunda daha iyiydi.
    Ecevit'e 100.000 tank yapacak fabrika kuracağız dediğinde,Ecevit o zaman Erbakan'ı daha iyi tanımıştı..

Onun takipçisi Erdoğan'da, aynı yolda..

OSMANLIlar kendilerini müslüman alemin en büyük İmp. dediğinde,
    RUSLAR yeşilköy'e dayanmıştı...!!

BERLİN'e , Ruslar girdiğinde,1945 yılında-savaşın bitimine yakın-, Almanlar savaşı kazandıklarını zannediyorlardı..

Değişen bir şey YOK! zavallı vasat dünyamızda....
    Erbakan' Makine mühendisi idi. Leopar tankındaki bir buluşu ile hala ailesi gelir elde ediyor her tank için bedel ödüyorlar ailesine. İkisi arasında dağlar kadar fark var.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Çin le Rusya ile TL ve yuan ruble ile ticaret konusunda anlaştık diyelim. Her ikisi ile 20 milyar dolar açık var en az adamlar TL ile dondurma mi alacak marketten.
    Ağır ol biraz ben senin gibi 1000 lira yardım peşinde koşanlardan da düşük faizli kredi peşinde koşanlardan değilim abisi, yolunu şaşırmışlardan hiç değilim.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Erbakan' Makine mühendisi idi. Leopar tankındaki bir buluşu ile hala ailesi gelir elde ediyor her tank için bedel ödüyorlar ailesine. İkisi arasında dağlar kadar fark var.
    Atmasyonda sınır tanımamayı İSLAMCILAR'a o öğretti.
    Ve iyi olmadı...
    (Bu konuda araştırma var.. Tüm patentler incelenmiş, Erbakn adına rastlanmamış. Palavra olduğu biliniyor..
    Ama sen inanıyorsan başka mesele...
    Ama başarılı ve dahi bir mühendisti,Erbakan... Takdir ederim.. Abartı ve yalanlara da gerek yok...)

7. Borsada satanların malını ben alıyorum. Arkamda devlet var. Parayı da ödüyorum. Kimse soruyor mu parayı nerden buldun. Yarın onları varlık fonuna devreder kredi teminati gösteririm. Durum böyle gidiyor

Trolcükler bi ara yanlış anlamayla birbirine dalacaklardı ama özelden mözelden konuşarak bende trolüm abi diyip dogru hedeflere yönelmişler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •